O zachowaniu celebrytów w restauracjach krążą prawdziwe legendy. Gwiazdy często podkreślają swój wyjątkowy status poprzez ekscentryczne zachcianki i niewyobrażalne kaprysy. Okazuje się, że Hailey Bieber jest jedną z nich.

Sara Boruc świętuje kolejny sukces. „Najsłodsza Hailey Bieber”

Hailey Bieber – afera z hostessą

Modelka znalazła się na ustach wszystkich, po tym jak na Tik Toku pojawił się viralowy filmik hostessy pracującej w jednej z nowojorskich restauracji. Nagranie w ubiegłym roku obejrzało 13 mln użytkowników aplikacji. Celebrytka powróciła do sytuacji na swoim kanale na YouTube.

Kiedy wideo brylowało w mediach, Hailey przeprosiła gospodynię miejsca, w którym miała okazję się stołować.

Tak mieszkają Hailey i Justin Bieber. OLBRZYMIA posiadłość

Właśnie natknęłam się na ten film i chciałam przeprosić, jeśli kiedykolwiek dałem ci złe wibracje lub złe nastawienie. To nigdy nie jest moim zamiarem – napisała modelka w komentarzach, zaznaczając, że ma nadzieję, móc w przyszłości przeprosić ją osobiście.

Przeprosiny zostały przyjęte. Przypominając sytuację z lata ubiegłego roku, chodzi o nagranie, w którym hostessa, Julia Carolan,  oceniła zachowanie Hailey w restauracji.

Będzie kontrowersyjnie – powiedziała Julia w wideo, które uzyskało ponad 13 milionów wyświetleń. – Spotkałam ją kilka razy i za każdym razem nie była miła. Naprawdę chciałabym ją lubić, ale muszę jej dać 3,5 na 10 punktów. Przepraszam – zakończyła.

Modelka odniosła się do wydarzenia w rozmowie z doktor  Jessicą Clemons, psychiatrą, którą zaprosiła do występu na jej kanale na YouTube. Nagranie w formie swoistego podcastu dotyczyło zdrowia psychicznego, social mediów i dobrego samopoczucia.

Justin i Hailey Bieber przyłapani na randce. Modelka ma najzgrabniejsze NOGI w Hollywood!

Kiedy zobaczyłam jej wideo, byłam taka smutna – powiedziała Hailey. – Nigdy nie ma usprawiedliwienia dla bycia niegrzecznym. Było mi źle, że tak mnie odebrała, ale trochę mnie to sfrustrowało, ponieważ nigdy nie wiesz, przez co ktoś przechodzi. Pamiętam przez co wtedy przechodziłam i naprawdę przebywanie wśród ludzi było wtedy dla mnie trudne.

Choć w wypowiedzi Hailey skupiła się głównie na sobie, to przyznała, że jest otwarta na zwracanie jej uwagi.

Żałuję, że tak się wobec niej zachowałam. Jestem człowiekiem, popełniłam błąd i postąpiłam w sposób, który nie pasował do mnie. Nie chcę taka być. Każdego dnia staram się być lepsza. Chcę nadal się rozwijać jako osoba. Jestem otwarta na ludzi, którzy mnie poprawiają – zaznaczyła.

NAGA Hailey Bieber zasłania się torebką w kampanii Versace

Postawa godna podziwu?

 

Hailey Bieber w dopasowanej sukience midi

Hailey Bieber w dopasowanej sukience midi fot. X17 / Forum

Hailey i Justin Bieber

Hailey i Justin Bieber fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Hailey Bieber dopasowała maskę do płaszcza

Hailey Bieber dopasowała maskę do płaszcza fot. The Mega Agency / Forum