Halle Berry pokazuje swe kształty (FOTO)

1529 1529

Hally Berry była jedną z gwiazd prowadzących galę 2009 NAACP Image Awards.

42-letnia aktorka udowodniła, że trzyma się świetnie, a kryzys wieku średniego omija ją szeroki łukiem.

W trakcie imprezy wystąpiła aż w czterech kreacjach. Pokazała ładny biust, ładne biodra, ładną talię… No i ładną buzię.

A Wam jak się podoba?

\"Hally

\"Hally

\"Hally

A oto pozostałe kreacje aktorki:

Foto 1
Foto 2
Foto 3

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

46 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

masakra;/

Chciałabym w jej wieku tak wyglądac…Jest boska

gość, 14-02-09, 17:58 napisał(a):jest bardzo piękna, chcialabym w jej wieku tak wygladac 😀 ja też 😛

ale ona jest ku*** prześliczna, cudowna, szałowa, bosKA ITD!!!!!:)) ;:*:**:*

Piekna kobieta

Śliczna babka.

ona jest piękna:)

jest bardzo piękna, chcialabym w jej wieku tak wygladac 😀

Jedna z ładniejszych kobiet Hollywood

Im starsza, tym piękniejsza.

Ładnie wyglądała we wszystkich kreacjach.

co ta laska pieprzy?? jestem bogata, piękna jak kwiat róży, chyba sróży:)

gość, 14-02-09, 16:21 napisał(a):No coz…piekna jest ,ale i tak moja matka jest od niej o 3 lata starsza,a wyglada lepiej,pomimo tego,ze nie jest gwiazda hollywood i nie zadnych operacji to i tak jest piekna i tajemnicza kobieta.Kasy mamy duzo,wiec i mama moze o siebie zadbac,ale napewno nie tyle kasy co Hally,ona ma sporo milionow na koncie,my w tamtym roku mielismy okolo dwoch,teraz juz mniej.Nie chodzi o to,ze sie chwale bo uwazam,ze pieniadze nie sa az tak bardzo wazne,owszem wypada byc bogatym,ale jak ktos nie jest to nie jest wcale wielki dramat i lubie pomagac biedniejszym,tak trzeba robic.A ta urode to ja musze sie pochwalic ,ze tez mam po matce i wszyscy mowia nam,ze wygladamy jak “kwiaty rozy” (to jest tekst mojego sasiada).Ale Hally to tez piekna kobieta,jedna z najpiekniejszych w szol biznesie.yyyyyyy czego sie nawachalas?

No coz…piekna jest ,ale i tak moja matka jest od niej o 3 lata starsza,a wyglada lepiej,pomimo tego,ze nie jest gwiazda hollywood i nie zadnych operacji to i tak jest piekna i tajemnicza kobieta.Kasy mamy duzo,wiec i mama moze o siebie zadbac,ale napewno nie tyle kasy co Hally,ona ma sporo milionow na koncie,my w tamtym roku mielismy okolo dwoch,teraz juz mniej.Nie chodzi o to,ze sie chwale bo uwazam,ze pieniadze nie sa az tak bardzo wazne,owszem wypada byc bogatym,ale jak ktos nie jest to nie jest wcale wielki dramat i lubie pomagac biedniejszym,tak trzeba robic.A ta urode to ja musze sie pochwalic ,ze tez mam po matce i wszyscy mowia nam,ze wygladamy jak “kwiaty rozy” (to jest tekst mojego sasiada).Ale Hally to tez piekna kobieta,jedna z najpiekniejszych w szol biznesie.

murzynki sie tak nie starzeja jak biali

kurw… jaka ona jest piękna… Normalnie, chyba najseksowniejsza i najpiękniejsza aktorka…

jest boska nic dodać nic ująć

co ona robi że tak wygląda!? 😀 piekna utalentowana i naprawde fajna kobita 🙂

Wygląda przepięknie ! Oby tak dalej

i do tego nie jest zepsuta jak niektóre gwiazdy…piękna kobieta:)

W tej z cekinami wyglądała najładniej.

pięknie, cudownie, naturalnie i młodo. tylko pozazdrościć! wygląda na nie więcej niż 30~!

Piękna jest!

ciemnoskóre kobiety inaczej się starzeją.. tzrba to przyznać .Ona nie jest wyjątkiem

Normalnie jestem w szoku,same pozytywne opinie;) Żadko się to zdarza;)Super;

jedna z najpiekniejszych kobiet, sliczne sukienki

to najpiekniejsza kobieta na swiecie!!!w tym wieku miec tak idealna skori i figure-marzenie,byc moze podrasowala troche twarz ale nawet przed ta zmiana jej rysy twarzy byly idealne

cos chyba ma w policzkach jakies male implanciki…

czas się dla niej zatrzymał.. jest przepiękna!!!

Ma szczęście,ma 40 lat ale wciąż wygłada jakby miała 25♥

trzeba przyznać, że mimo swojego wieku wygląda naprawdę bardzo ładnie 🙂

W każdej sukience pięknie wyglądała.

Hally była i jest piękna. To jedna z niewielu aktorek posiadająca klasę, której mogą jej zazdrościć wysuszone Angeliny i inne pokraczne kobiety, nie wiadomo czemu uznawane za seksowne. Hally to dopiero seksapil

po prostu piekna!niewiele kobiet moze sie pochwalic takim wygladem w tym wieku…

Wyglada ladnie, ale jak na nią to słabo

gdzie jej tam do Aleksandry Natalii – Świat….

Wedlug mnie jest przepiekna, ale nie pociagajaca.

ideał kobiety:*

twarz ma piękną, ale figura zbyt atletyczna jak na moj gust

jak zawsze piękna…takim kobietom to tylko pozazdrościć:))))))

cudowne wcięcie w talii!

ma ramiona jak radziecki pływak!

ładne sukienki Halle zresztą też

rzeczywiście całkiem ładna na wsztępie to bym jej dała chyba z 33 lata

JEST PIĘKNA…

przepiekna Halle w przepieknej sukni!!:D