Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

1-28-R1 1-28-R1

Dziś rano polskimi mediami wstrząsnął tekst, który ukazał się w portalu wsumie.pl. Pojawiły się w nim sugestie mówiące, że Andrzeja Turskiego wyrzucono z Panoram przez problem alkoholowy. Podano nawet datę programu, który – zdaniem autora tekstu – prezenter miał prowadzić na rauszu.

Hanna Lis już stanęła w obronie redakcyjnego kolegi:

Tym razem owi miłujący Boga, prawdziwi katolicy postanowili wziąć na celownik mojego redakcyjnego kolegę Andrzeja Turskiego. Panowie Karnowscy informują w swoim ścieku , że “prawdziwym powodem” odejścia Andrzeja z redakcji, było to, że w ostatnią sobotę prowadził Panoramę “po pijaku”. Powołują się przy tym na “anonimowego informatora” i nikomu nie znany plotkarski portalik.

Andrzej Turski nie był pijany na wizji. Andrzej ma za sobą długą i wyniszczającą walkę z chorobą nowotworową, a od roku zmaga się z cukrzycą i to ona, a nie żaden alkohol, była powodem jego złego samopoczucia w ostatnią sobotę. Hiena roku wygrana w przedbiegach – nikt wam chłopaki nie dorówna. – czytamy na portalu NaTemat.pl.

Oburzeni są wszyscy, a rzecznik prasowy TVP zapewnia:

Prawnicy przygotowują pozew. Coś tak haniebnego wobec cenionego redaktora, a przede wszystkim schorowanego człowieka, budzi nasze wielkie oburzenie. My tego nie odpuścimy.

To przykre zamieszanie nabrało dziś nowego zabarwienia – portal Dziennik.pl podał, że Andrzej Turski w czwartek wieczorek trafił do szpitala i był trzykrotnie reanimowany. Jego stan jest obecnie bardzo ciężki.

Tutaj możecie obejrzeć nagranie Panoramy, o którym mowa.

&nbsp
Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

Wsumie.pl już opublikowało sprostowanie. Poprzedni tekst został usunięty:

Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

 
44 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 08-12-13, 02:00 napisał(a):gość, 08-12-13, 01:57 napisał(a):Moje komentarze sie nie ukazuja. Czy to problem techniczny??Czyli, ze sie ukazuja ale nie te pisane z iPhonu.Moj komentarz: jako widz to ja jestem najbardziej obrazona tu. Bo jako widz mam prawo do szacunku i rzetelnej informacji. Jak prezenter jest chory lub z jakichs innych powodiw nie jest w formie do poprowadzenia programu na odpowiedznim poziomie to powinien byc zastapiony. Wiec to nie katolicy i nie Haan Lis ale ci ktorzy pozwolili mu prowadzic panorame tego wieczoru sa tu winna strona.Doinformuj sie w kwestii cukrzycy. Ta choroba nie czyni czlowieka niezdolnym do pracy. Nie pierdziel glupot naa temat szacunku, skoro sama nie jestes w stanie okazac szacunku dziennikarzowi z wielkim dorobkiem, ktoremu nieszczesliwie spadl poziom cukru podczas programu na zywo. Oby ciebie nigdy nie potraktowano tak, jak ty potraktowalas tego czlowieka.

Z Twojego posta wnioskuje, ze myslisz cukrzyce z hypoglikemia. To sa dwie rozne rzeczy (pomimo wszystko). A restra tak jak napislalm wczesniej.gość, 08-12-13, 02:05 napisał(a):gość, 08-12-13, 02:00 napisał(a):gość, 08-12-13, 01:57 napisał(a):Moje komentarze sie nie ukazuja. Czy to problem techniczny??Czyli, ze sie ukazuja ale nie te pisane z iPhonu.Moj komentarz: jako widz to ja jestem najbardziej obrazona tu. Bo jako widz mam prawo do szacunku i rzetelnej informacji. Jak prezenter jest chory lub z jakichs innych powodiw nie jest w formie do poprowadzenia programu na odpowiedznim poziomie to powinien byc zastapiony. Wiec to nie katolicy i nie Haan Lis ale ci ktorzy pozwolili mu prowadzic panorame tego wieczoru sa tu winna strona.Doinformuj sie w kwestii cukrzycy. Ta choroba nie czyni czlowieka niezdolnym do pracy. Nie pierdziel glupot naa temat szacunku, skoro sama nie jestes w stanie okazac szacunku dziennikarzowi z wielkim dorobkiem, ktoremu nieszczesliwie spadl poziom cukru podczas programu na zywo. Oby ciebie nigdy nie potraktowano tak, jak ty potraktowalas tego czlowieka.

PuchaczBee, 07-12-13, 09:42 napisał(a):Karnowscy zyja w innym swiecie, jesli Kaczynski jest ojcem chrzestnym dziecka jednego z nich to czego sie mozna po takich ludziach spodziewac.Tego, że go szanują. Boli Cię inność, co?

gość, 08-12-13, 01:57 napisał(a):Moje komentarze sie nie ukazuja. Czy to problem techniczny??Czyli, ze sie ukazuja ale nie te pisane z iPhonu.Moj komentarz: jako widz to ja jestem najbardziej obrazona tu. Bo jako widz mam prawo do szacunku i rzetelnej informacji. Jak prezenter jest chory lub z jakichs innych powodiw nie jest w formie do poprowadzenia programu na odpowiedznim poziomie to powinien byc zastapiony. Wiec to nie katolicy i nie Haan Lis ale ci ktorzy pozwolili mu prowadzic panorame tego wieczoru sa tu winna strona.

Moje komentarze sie nie ukazuja. Czy to problem techniczny??

oglądałam to. facet jest cukrzykiem po chorobie nowotworowej i właśnie przeszedł zawał! jak nei przeżyje tego będzie Wam głupio??????????/

gość, 06-12-13, 20:21 napisał(a):Braciom Karnowskim ktos powinien porzadnie nosa utrzec. To sa padlinozercy a nie dziennikarze.Jestem katoliczką i nie chcę być z tymi Panami porównywana, bo zasady mam wiara w Boga to jedno ale zasady w życiu mam inne niż oni.

gość, 07-12-13, 08:22 napisał(a):Bardzo lubiłam go jako prezentera więc dziwi mnie takie plucie jadem. Człowiek ma już 70 lat, poważnie chorował i nadal choruje. Najzwyczajniej w świecie, może mu się zdarzyć gorsza forma.No właśnie . Zjego wiekiem i z jego chorobami powinien odpoczywac w domu na emeryturze a a nie siedzieć w TV

mam nadzieje że Pan Turski wyjdzie z tego..to taki pozytywny człowiek, solidny dziennikarz

Panu Turskiemu zdrowia życzę, ale czerwona Hania niechże się już zamknie

Pani Lisowa oburzona słusznie ale sama nie lepsza włażąc do wyra mężowi najlepszej przyjaciólki. Autorytetem więc Pani dla mnie nie jest jako kobieta i człowiek.A Pan Turski – życzę powrotu do zdrowia_ ale w wieku 70 lat powinien odpoczywać na emeryturze a nie pchać się na wizję…..

gość, 07-12-13, 11:14 napisał(a):odezwała się kryształowa hania! łapy won od porządnych ludzi! A w maju pojedzie do Watykanu zdawać relację, popisując się wątpliwą znajomością włoskiego.Twoim zdaniem Karnowscy to porzadni ludzie??? Gratuluje idoli

gość, 06-12-13, 20:29 napisał(a):Ludzie bardzo szybko ferują wyroki. Trzymam kciuki za p. Turskiego. Poczynania p. Lis nie są z pewnością szczere. Nie mam zaufania do tej kobiety – jest po prostu wyrafinowana prostaczką i wątpię w jej bezintersowne uczucia dla kogokolwiek.Akurat prostaczką bym jej nie nazwała, bo ma w sobie taką wizualną klasę. Dla mnie jest raczej wyrachowana, ale przynajmniej wie, czego chce.

odezwała się kryształowa hania! łapy won od porządnych ludzi! A w maju pojedzie do Watykanu zdawać relację, popisując się wątpliwą znajomością włoskiego.

biedny człowiek,widać że jest bardzo miły i dobry,życzę dużo zdrowia

Bardzo lubiłam go jako prezentera więc dziwi mnie takie plucie jadem. Człowiek ma już 70 lat, poważnie chorował i nadal choruje. Najzwyczajniej w świecie, może mu się zdarzyć gorsza forma.

gość, 06-12-13, 22:34 napisał(a):Jesteście żenujący. Kobieta stanęła w obronie chorego człowieka, a wy tylko obelgi. Pewnie – lepsza jest kinia r. ze swoim samouwielbieniem , słit fociami na fejsie i jaguraem aprkowanym na miejscach dla niepełnosprawnych. Jaka gwiazda, taki fn-klub.Należy rozumieć,że oceniłaś siebie jako fankę hanki,prawda?Zgadzam się,ale to nie powód do chwalenia się,wyrazy współczucia,dla ciebie oczywiście.

Karnowscy zyja w innym swiecie, jesli Kaczynski jest ojcem chrzestnym dziecka jednego z nich to czego sie mozna po takich ludziach spodziewac.

gość, 06-12-13, 20:55 napisał(a):pan Kurski to bardzo dobry dziennikarz i nikt nie neguje jego kompetencji ale przepraszam bardzo, wizja to nie miejsce dla schorowanego i niedyspozycyjnego człowieka. Nie ten refleks, siły i prezencja… Młode i w pełni sił dziennikarki wylatują z roboty bo się zestarzały a człowiek który powinien być na rencie bądź też zwolnić tempo pracy traktowany jest jak święta krowa….Raz mu sie niedyspozycja zdarzyla, a ty juz go na rente odsylasz? Zeby ciebie tak ktos kiedys nie potraktowal. Prowadzenie programu w TV to nie ciezka praca fizyczna wiec mozna ja wykonywac nawet bedac chorym. Szczegolnie, jesli ktos wykonuje te prace bo to jego pasja i daje mu ona w jakis sposob sile i chcec przezwyciezania choroby. Przypomnij sobie przypadek Marcina Pawlowskiego z TVN. Wlasnie takich ludzie brakuje w TV.

Szkoda człowieka.Widać,że coś mu dolega i nie jest to alkohol.

gość, 06-12-13, 21:15 napisał(a):Szkoda człowieka.Widać,że coś mu dolega i nie jest to alkohol.Wlasnie czytalam, ze byl trzykrotnie reanimowany, bo przeszedl zawal.

Jesteście żenujący. Kobieta stanęła w obronie chorego człowieka, a wy tylko obelgi. Pewnie – lepsza jest kinia r. ze swoim samouwielbieniem , słit fociami na fejsie i jaguraem aprkowanym na miejscach dla niepełnosprawnych. Jaka gwiazda, taki fn-klub.

Ludzie bardzo szybko ferują wyroki. Trzymam kciuki za p. Turskiego. Poczynania p. Lis nie są z pewnością szczere. Nie mam zaufania do tej kobiety – jest po prostu wyrafinowana prostaczką i wątpię w jej bezintersowne uczucia dla kogokolwiek.

pan Kurski to bardzo dobry dziennikarz i nikt nie neguje jego kompetencji ale przepraszam bardzo, wizja to nie miejsce dla schorowanego i niedyspozycyjnego człowieka. Nie ten refleks, siły i prezencja… Młode i w pełni sił dziennikarki wylatują z roboty bo się zestarzały a człowiek który powinien być na rencie bądź też zwolnić tempo pracy traktowany jest jak święta krowa….

Gdyby nie główne dzienniki to nikt by nie wiedział że istnieje TO coś z kotem.Czasem nie ma sensu darcie mordy chyba że ono jak zawsze służy mediom a nie sprawie.

Braciom Karnowskim ktos powinien porzadnie nosa utrzec. To sa padlinozercy a nie dziennikarze.

a co mają do tego katolicy? na pewno są lepsi od niej – złodziejki mężów!

gość, 06-12-13, 18:51 napisał(a):gość, 06-12-13, 18:44 napisał(a):gość, 06-12-13, 16:46 napisał(a):Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie. Tak, tak. Bo ONA rozbiła rodzinę, brak zadowolenia z małżeństwa pana Lisa nie miał tu nic do rzeczy. Chciał pewnie żyć do końca życia ze swoją żoną, nawet jeśli doprowadzała go to do szału. Ta okropna Hanka to go siłą ukradła! Trzeba mieć pewne wartości! Dzieci SBków również same są sobie winne, jak mogły pozwolić by słodzili je tacy rodzice. Toż to skandal! Ludzie kochani…co więcej, ona pokazuje paradoks, że katolicy, którzy powinni być przykadem cnót, potrafią robić takie świńskie rzeczy..W jaki sposób ona to pokazała,to napisali ludzie znani z nazwiska,ona mówi o wszystkich katolikach,nie wymienia autorów,może boi się posługiwać nazwiskami w razie czego.Aniołowie są w niebie,na ziemi są grzesznicy.

gość, 06-12-13, 16:46 napisał(a):Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie. Tak, tak. Bo ONA rozbiła rodzinę, brak zadowolenia z małżeństwa pana Lisa nie miał tu nic do rzeczy. Chciał pewnie żyć do końca życia ze swoją żoną, nawet jeśli doprowadzała go to do szału. Ta okropna Hanka to go siłą ukradła! Trzeba mieć pewne wartości! Dzieci SBków również same są sobie winne, jak mogły pozwolić by słodzili je tacy rodzice. Toż to skandal! Ludzie kochani…

gość, 06-12-13, 18:44 napisał(a):gość, 06-12-13, 16:46 napisał(a):Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie. Tak, tak. Bo ONA rozbiła rodzinę, brak zadowolenia z małżeństwa pana Lisa nie miał tu nic do rzeczy. Chciał pewnie żyć do końca życia ze swoją żoną, nawet jeśli doprowadzała go to do szału. Ta okropna Hanka to go siłą ukradła! Trzeba mieć pewne wartości! Dzieci SBków również same są sobie winne, jak mogły pozwolić by słodzili je tacy rodzice. Toż to skandal! Ludzie kochani…Ojciec jej dzieci też był z żoną i dziećmi nieszczęśliwy,ona tylko mu pomogła odejść i przy okazji urodziła 2 dzieci,na siłę go nie ciągnęła przecież.Trzeba mieć pewne wartości,twoje i jej zapewne,po trupach do celu.

Pojawiła się informacja, że pan Andrzej przeszedł wczoraj wieczorem zawał serca 🙁

Jestem zdruzgotana, jeden z niewielu juz wspanialych prezenterow. Mam nadzieje, ze z tego wyjdzie, chociaz watpliwe, zeby powrocil na wizje.

gość, 06-12-13, 18:44 napisał(a):gość, 06-12-13, 16:46 napisał(a):Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie. Tak, tak. Bo ONA rozbiła rodzinę, brak zadowolenia z małżeństwa pana Lisa nie miał tu nic do rzeczy. Chciał pewnie żyć do końca życia ze swoją żoną, nawet jeśli doprowadzała go to do szału. Ta okropna Hanka to go siłą ukradła! Trzeba mieć pewne wartości! Dzieci SBków również same są sobie winne, jak mogły pozwolić by słodzili je tacy rodzice. Toż to skandal! Ludzie kochani…co więcej, ona pokazuje paradoks, że katolicy, którzy powinni być przykadem cnót, potrafią robić takie świńskie rzeczy..

” Dowiedzieliśmy się ponadto, że dziennikarz był trzykrotnie reanimowany, a teraz leży pod respiratorem i nadal jest w ciężkim stanie.‘

Kilka dni temu pisałam o tym…. W chwili, kiedy pojawiła się informacja, ze Kurski rezygnuje etc… Pisałam o jego chorobie nowotworowej. Dlaczego ja to wiedziałam ? A to dlatego, że interesuję się ważniejszymi sprawami a nie tylko pierdołami. Pisałam także do “tych”, którzy właśnie pojechali ostro po nim…. Ludzie, on jest po chemii, po sterydach…”pokonał raka “, choć to raczej trudne. Na dodatek ma cukrzycę a wiecie, jak bywa niebezpieczna? No bywa, moja kuzynka poszła spać i już się nie obudziła…..( był w lodówce zastrzyk na taką chwilę ) , ale jak obok śpi mąż, któremu na myśl nie przyszło, ze to ich ostatnia wspólna noc??? Cóż, nie będę obwiniać kuzynki męża, samo życie !!! Jest brutalne a my ludzie niestety, zaczynamy zachowywać się gorzej niż zwierzęta !!!! Żałosne i smutne….. DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ i pogody ducha. Mam tę nadzieję, że ten człowiek nie dowie się o tych okropnych postach….Wam także dużo zdrowia życzę..

hanka łóżkowa się odezwała największa hiena rozbija rodziny

Skrzywdzić człowieka można łatwo, doinformować się przed napisaniem bzdur jak widać trudno.

BARDZO LUBIĘ I SZANUJĘ PANA ANDRZEJA.

gość, 06-12-13, 16:43 napisał(a):No i bardzo ładnie postąpiła, a panu Andrzejowi życzę dużo zdrowia!

ale chamstwo !!!!!!!! to jest wspaniały i profesjonalny prezenter !!!!! panie Andrzeju, niech sie Pan nie przejmuje idiotami

wspanialy prezenter i ten jego uspokojajacy glos…..jak wy ludzie mozecie….

gość, 06-12-13, 16:46 napisał(a):Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie.Głupku, a nie wiesz, że wsumie.pl to tuba katolibanu?

Po co ona do wszystkiego miesza katolików,jak komuś brak argumentów to dobiera się do katolików,to pewnie przez nich rozbiła rodzinę i urodziła dwoje dzieci żonatemu kochankowi,ach ci katolicy,dzieci SB-ów to przy nich aniołowie.

No i bardzo ładnie postąpiła, a panu Andrzejowi życzę dużo zdrowia!