Hanna Lis zabrała córki na pokaz mody (FOTO)
Hanna Lis już zaszczepia córkom miłość do wielkiej mody – dziennikarka zabrała je na pokaz kolekcji Ewy Minge, którą projektantka adresuje do dzieci.
Na wybiegu – oprócz kolekcji, która zainteresować może mamy – przechadzały się kilkuletnie modelki i modele.
Mama chyba była dumna… niebawem zamiast koleżanek będzie mogła chadzać na imprezy z córkami.
Lepiej trzymać się rodziny. Bo przecież Hania przekonała się już, jak to w życiu bywa z przyjaźnią z innymi kobietami…
palinka99, 17-12-09, 22:53 napisał(a):ale się naciągneła!chyba gumkę w twoich majtkach!
gość, 14-12-09, 19:11 napisał(a):Ja tam jej nie lubie . Wiele ludzi zapomina ,że ona była najlepszą przyjaciółką Rusin i znały się od wielu lat ,ale to jej nie powstrzymało od odbicia męża.Żal z niej /// To troche taka polska wersja Brada , Angeliny i Jen . A Lis zamiast wziąść gdzieś swoje córki szlaja się z Hanią i jej córkami po pokazach :/GDYBY Rusin umiała utrzymać mężą przy sobie nie robiła wiecznych awantur i nie wciągałą w to swoje dzieci Lis nigdy by nie odszedł!
gość, 14-12-09, 23:22 napisał(a):gość, 14-12-09, 19:11 napisał(a):Ja tam jej nie lubie . Wiele ludzi zapomina ,że ona była najlepszą przyjaciółką Rusin i znały się od wielu lat ,ale to jej nie powstrzymało od odbicia męża.Żal z niej /// To troche taka polska wersja Brada , Angeliny i Jen . A Lis zamiast wziąść gdzieś swoje córki szlaja się z Hanią i jej córkami po pokazach :/Pewnie Rusin nie puściła córek. Nie ma to jak mścić się na ex wyżywając się na dzieciach.Nie ma porównania do Brangeliny. Brad nie miał z Aniston dzieci , a Jolie nie była jej przyjaciółką. No i Aniston miała z Pittem tylko cywilny ślub, a Kinga kościelny.
spoko spoko
ale się naciągneła!
dziewczynki zachowywaly sie widac normalnie – normalnie ubrane, wykrecaly sie od fleszy, dobrze to rokuje
ładna ta lisica
Brzydkie dzieci .
matka lans na maksa, ale coreczki wolalyby chyba zostac w domu
gość, 14-12-09, 19:19 napisał(a):venussen, 14-12-09, 14:51 napisał(a):dziewczynki podobne do Smoktunowicza, poza tym widać, że są rozniańczone i znudzone, a Hania zmizerniała i to bardzo…dobre, dobre, tyle, że ona ze Smoktunowiczem nie miała dzieci.Najgorzej, jak ktoś nic nie wie, a koniecznie chce skomentować. Córeczki przecież miała z Kozińskim.
Kwoty oglądalności???? A w jakim to języku napisałaś? Kotku, nie stresuj się, łyknij waleriankę i uświadom sobie, że nie musisz zmieniać kanału kiedy pani Lis się pojawia w TV, bo Pani Lis ( niestety) od prawie roku nie pracuje już w TV. Lepiej, kochanie? Tobie też z całego serca życzymy, aby taka kochana Pani Lis odbiła Ci w przyszłości męża, przecież tak baaaardzo ją lubisz. Niech się spełni !!!
Hahaha a z tyłu ocenzurowany agent Tomek ;-P
gość, 15-12-09, 13:19 napisał(a):Widać że to kobieta z klasą nie to co ta zapyziała Kinga Rusin. A jeśli chodzi o męża to gdyby był szczęśliwy z Rusin to by nie szukał innej. Nie ma co ją o to winić.Zgadzam się w 100 proc. !
gość, 14-12-09, 21:37 napisał(a):co za podly i nieszczery usmiech.. takie perfidne kobiety powinno sie dyskredytowac. odebrac faceta przyjaciolce. ja przelaczam kanal jak widze lisicie, nie chce widziec jej podstepnej geby na antenie (mam nadzieje, ze jej kwoty ogladalnosci spadna)Kwoty oglądalności???? A w jakim to języku napisałaś? Kotku, nie stresuj się, łyknij waleriankę i uświadom sobie, że nie musisz zmieniać kanału kiedy pani Lis się pojawia w TV, bo Pani Lis ( niestety) od prawie roku nie pracuje już w TV. Lepiej, kochanie?
Widać że to kobieta z klasą nie to co ta zapyziała Kinga Rusin. A jeśli chodzi o męża to gdyby był szczęśliwy z Rusin to by nie szukał innej. Nie ma co ją o to winić.
gość, 14-12-09, 19:11 napisał(a):Ja tam jej nie lubie . Wiele ludzi zapomina ,że ona była najlepszą przyjaciółką Rusin i znały się od wielu lat ,ale to jej nie powstrzymało od odbicia męża.Żal z niej /// To troche taka polska wersja Brada , Angeliny i Jen . A Lis zamiast wziąść gdzieś swoje córki szlaja się z Hanią i jej córkami po pokazach :/Pewnie Rusin nie puściła córek. Nie ma to jak mścić się na ex wyżywając się na dzieciach.
co za podly i nieszczery usmiech.. takie perfidne kobiety powinno sie dyskredytowac. odebrac faceta przyjaciolce. ja przelaczam kanal jak widze lisicie, nie chce widziec jej podstepnej geby na antenie (mam nadzieje, ze jej kwoty ogladalnosci spadna)
chyba raczej inne kobiety przekonaly sie jak to bywa z przyjaznia z Hania..
TheLadyS, 14-12-09, 20:10 napisał(a):jej młodsza córka jak widac jest bardziej fotogeniczna, . ; )fajne dziewczyny maja buty ; ]fajne??? zwykłe bambosze, które widzę już w każdym sklepie, dosłownie w każdym!! a brzydkie i niewygodne to to ://
ale maja buty !!!!
strasznie źle ubrane te dzieci …ale widać , że mama jest szczęśliwa : )
jej młodsza córka jak widac jest bardziej fotogeniczna, . ; )fajne dziewczyny maja buty ; ]
Widać, że córeczki albo są znudzone albo zniesmaczone fleszami. W takim razie po co wybiegać z nimi przed kamery ??? Mam nadzieję, że później nie będzie się żaliła, że media nie dają żyć jej dzieciom, bo robią im zdjęcia pod szkołą. Rozumiem, że ktoś się rozwodzi jeden raz bo był zbyt młody i nie umiał podjąć odpowiedniej decyzji, ale gdy jest się już po 2 nieudanych związkach, w tym jedno małżeństwo, a obecnie żyje się z exmężem byłej koleżanki to moim zdaniem ma się poważne problemy z budowaniem trwałej relacji. Liczą się wtedy tylko wartości powierzchowne. Dlatego kolejny rozwód jest nieukniony, zwłaszcza że jest moda na młodszych partnerów wśród kobiet. Daje temu związkowi maksymalnie 10 lat a później nastąpi seria łzawych wywiadów w fakcie …
tez jej nie lubię. szkoda, że jako dobra matka nie wie, że dzieci nie powinny chodzić w butach emu.
venussen, 14-12-09, 14:51 napisał(a):dziewczynki podobne do Smoktunowicza, poza tym widać, że są rozniańczone i znudzone, a Hania zmizerniała i to bardzo…dobre, dobre, tyle, że ona ze Smoktunowiczem nie miała dzieci.
Ja tam jej nie lubie . Wiele ludzi zapomina ,że ona była najlepszą przyjaciółką Rusin i znały się od wielu lat ,ale to jej nie powstrzymało od odbicia męża.Żal z niej /// To troche taka polska wersja Brada , Angeliny i Jen . A Lis zamiast wziąść gdzieś swoje córki szlaja się z Hanią i jej córkami po pokazach :/
gość, 14-12-09, 18:10 napisał(a):gdzie mozna kupic takie buty jak ma hanna ?Widziałam takie w Aldo. Nie szasta kasą 😉
gdzie mozna kupic takie buty jak ma hanna ?
Bardzo się Hani schudło… Pięknie wygląda i super córeczki. Normalnie ubrane a nie jak to zwykle bywa wśród celebrytów – odpindrzone na maksa. Pozytywne wrażenie.
jestem ciekaw tyłeczka Hani, może uda się znaleźć ujęcie od tyłu…
gość, 14-12-09, 15:58 napisał(a):gość, 14-12-09, 14:57 napisał(a):gość, 14-12-09, 10:47 napisał(a):Należy trzymac się jak najdalej od takich kobiet jak Lisica!!!!Na pewno są mniej szkodliwe niż twoja zawiść i głupota.Naprawdę, mniej szkodliwe? To życzymy Ci z całego serca, aby, kiedy już będziesz mężatką, taka “nieszkodliwa Pani” zainteresowała się Twoim mężem… :)) zobaczymy czy czasami zdania nie zmienisz.jezeli moj przyszly maz skusilby sie na taka, to w zasadzie zrobilaby mi przysluge.
gość, 14-12-09, 16:19 napisał(a):Uważajcie drogie panie na Hanię Lis – jak zblizy się do Waszej rodziny to brać siekierę i nie patrzeć. Przeganiać mendę za każdym razem!!!!ojojojoj mala zakompleksiona kobietka,wspolczuje twojemu facetowi,pewnie go sledzisz i inwigilujesz w jego sprawy,sprawdzasz smsy i tel,boisz sie jak jakakolwiek seksowna kobietka pojawi sie na horyzoncie…wiedz jedno jak zechce to sobie pojdzie a ty sobie mozesz machac ta swoja sikierka i bronic stada….hahaha
. Ta grubsza dziwczynka mi sie nie podoba. … jakaś dziwna jest .. taka przymulona..
Ślicznie wyglądała nie mam jej nic do zarzucenia.
Dobrze wygląda i widze kozaczki Aldo za 800 zł
czy Lisica zoperowala sobie wory pod oczami?
widac ze dumna z coreczek 🙂
“Ociepla wizerunek” lansując się z dzieciarami. Stary numer.
Ładna kobieta i ładne dziewczynki ,szkoda jedynie że te portki przysłaniają cały urok kobiet ,taki pokaz to nie wypad na piknik.
Uważajcie drogie panie na Hanię Lis – jak zblizy się do Waszej rodziny to brać siekierę i nie patrzeć. Przeganiać mendę za każdym razem!!!!
gość, 14-12-09, 14:57 napisał(a):gość, 14-12-09, 10:47 napisał(a):Należy trzymac się jak najdalej od takich kobiet jak Lisica!!!!Na pewno są mniej szkodliwe niż twoja zawiść i głupota.Naprawdę, mniej szkodliwe? To życzymy Ci z całego serca, aby, kiedy już będziesz mężatką, taka “nieszkodliwa Pani” zainteresowała się Twoim mężem… :)) zobaczymy czy czasami zdania nie zmienisz.
Biedne dzieci widać że są nękane przez fotoreporterów.
Strasznie mi żal tych dziewczynek.
dziewczynki podobne do Smoktunowicza, poza tym widać, że są rozniańczone i znudzone, a Hania zmizerniała i to bardzo…
gość, 14-12-09, 10:47 napisał(a):Należy trzymac się jak najdalej od takich kobiet jak Lisica!!!!Na pewno są mniej szkodliwe niż twoja zawiść i głupota.
gość, 14-12-09, 13:43 napisał(a):gość, 14-12-09, 12:28 napisał(a):na nogach te dziewczynki pewnie maja ugg…kupe kasy kosztuja… wiem, bo sama takie mam.Moja mama sra pieniedzmi, wiec moze mi takie kupic :)Bogaci ludzie nigdy tak o sobie nie mówią, bo dla nich duża kasa to standard. A napisała to dziewczynka, której rodzice nie mają pieniędzy, na niewiele ich stać, a ona marzy, aby być bogatą :// szkoda mi trochę takich dzieci, bo urojenia przesłaniają im świat :///
Pani Hania pięknie wygląda:)))
gość, 14-12-09, 12:28 napisał(a):na nogach te dziewczynki pewnie maja ugg…kupe kasy kosztuja… wiem, bo sama takie mam.Moja mama sra pieniedzmi, wiec moze mi takie kupic 🙂 Też chciałabym mieć uggsy,ale mnie nie stać 🙂
Hania ,uczesz swoje dzieci!
gość, 14-12-09, 12:28 napisał(a):na nogach te dziewczynki pewnie maja ugg…kupe kasy kosztuja… wiem, bo sama takie mam.Moja mama sra pieniedzmi, wiec moze mi takie kupic :)Niech ci przy okazji wysra nowy mózg.