Pracownicy Pałacu Buckingham planują zablokowanie kamery Netflixa, które jeżdżą z Harrym i Meghan. Para zapowiedziała się, że przybędzie na jubileusz Królowej do Wielkiej Brytanii, jednak komentatorzy uważają, że ta decyzja została podjęta nie ze względu na Królową, a wizerunek pary.

Netflix wycofał się z produkcji serialu Meghan Markle

Pałacu Buckingham planują zablokowanie kamer Netflixa

Mimo że Harry i Meghan nie pojawią się na „słynnym balkonie”, to oczekuje się, że para nadal będzie odgrywać znaczącą rolę w wydarzeniu, a niektórzy doradcy królewscy są zaniepokojeni perspektywą napięcia w rodzinie, jeśli pojawi się również ekipa filmowa:

Starsi członkowie rodziny wierzą, że Netflix zobaczy w tym wielką szansę na wykorzystanie ich megamilionowego porozumienia z Harrym i Meghan.

Netflix potrzebuje skandalu?

Netflix płaci im miliony, a oni udzielają najlepszych wywiadów innym sieciom telewizyjnym. Czy spodziewają się, że Netflix będzie z tego zadowolony? – powiedział jeden z ekspertów medialnych DailyMail.

Książę Harry i Meghan, „cynicznie bawią się emocjami królowej”

Gigant streamingu w zeszłym tygodniu ogłosił, że odkłada na półkę „Pearl”, planowany przez Meghan animowany serial telewizyjny o 12-letniej dziewczynce, inspirowany znanymi postaciami kobiecymi w historii. Podobno jest to zaplanowany pstryczek w nos od Netflixa. Czy teraz Harry i Meghan będą zmuszeni dać im trochę królewskiego „brudu” na wyłączność?

Fot. PPE / ddp images / Forum

Fot. Nieboer / ddp images / Forum