Harry Styles zaskakuje w Dunkirk? Niall Horan nie ma wątpliwości, że… (FOTO)
Na debiut Harry’ego Styles’a (22 l.) w wojennym filmie Dunkirk czekają wszyscy fani. Wokalista musiał ściąć do roli swoje długie włosy, które nierozerwalnie łączyły się z jego wizerunkiem scenicznym.
Zobacz też: Harry Styles ściął włosy. Czy będzie mu teraz lepiej?
Jak wypadnie Harry Styles w filmie Dunkirk?
Okazuje się, że przyjaciel z One Direction, Niall Horan (22 l.), nie ma wątpliwości, że Harry na pewno da sobie w nim radę. W wywiadzie dla The Sun powiedział, że:
Spotkałem faceta, który robi tam efekty specjalne i powiedział mi, że Harry jest dobrym aktorem. Wiecie co? Jeśli do filmu bierze cię Christopher Nolan, musisz być dobrym aktorem.
Zobacz też: WYCIEKŁY zdjęcia Harry’ego Stylesa i Kendall Jenner!
Dodatkowo, stwierdził, że nie może doczekać się tej produkcji, ponieważ:
To będzie niesamowity film, a gdy gra w nim jeden z twoich kumpli, to robi się jeszcze lepsze. Myślę, że poradzi sobie dobrze.
To, że gwiazdora zobaczymy w kinie, jest zasługą dyrektora castingu, Johna Papsidera.
Zobacz też: Reklama perfum One Direction – zabawna? (VIDEO)
W jednej z rozmów przyznał, że:
Harry doskonale pasował do tej roli. Nie chodzi o to, że jest znaną gwiazdą muzyki, bo to może być jedynie przeszkodą. Po prostu może to nieść zły przekaz, a my nie chcemy, aby ludzie byli rozpoznawani w kinie jedynie za to, kim są.
Harry będzie musiał się postarać, aby to przezwyciężyć. Pracował naprawdę ciężko i to, co zrobił, jest naprawdę imponujące.
Zobacz też: Kednall Jenner skomentowała nową fryzurę Harry’ego Stylesa
Czy Styles da sobie radę w Dunkirk? Swoją drogą, czy lepiej mu w krótkich włosach? Czy wolicie go w starej fryzurze?




[b]gość, 01-06-16, 09:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-06-16, 00:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-05-16, 23:11 napisał(a):[/b]Wlosy scial do filmu, a nie na cele charytatywne;) PR;)Dwa w jednym 😉 włosy obciął do filmu ale zeby sie nie zmarnowały oddał na cel charytatywny. Rownie dobrze mógł wypieprzyc.[/quote]Gdyby je wyrzucił to nikt by nie mówił jaki on jest wspaniały bo oddał włosy dla chorych dzieci[/quote]Już dawno temu w wywiadzie mówił, że zapuszcza włosy nie tylko dla wyglądu, ale także by za jakiś czas je ściąć i oddać na organizacje charytatywne
[b]gość, 01-06-16, 00:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-05-16, 23:11 napisał(a):[/b]Wlosy scial do filmu, a nie na cele charytatywne;) PR;)Dwa w jednym 😉 włosy obciął do filmu ale zeby sie nie zmarnowały oddał na cel charytatywny. Rownie dobrze mógł wypieprzyc.[/quote]Gdyby je wyrzucił to nikt by nie mówił jaki on jest wspaniały bo oddał włosy dla chorych dzieci
Super wyglada dobra decyzja Harry :))
[b]gość, 31-05-16, 23:11 napisał(a):[/b]Wlosy scial do filmu, a nie na cele charytatywne;) PR;)Dwa w jednym 😉 włosy obciął do filmu ale zeby sie nie zmarnowały oddał na cel charytatywny. Rownie dobrze mógł wypieprzyc.
ale kur** brzydki
Wlosy scial do filmu, a nie na cele charytatywne;) PR;)
[b]gość, 31-05-16, 19:14 napisał(a):[/b]Wyjątkowo obrzydliwy typ.Jak patrzysz w lustro
Kocham was skarby moje najdroższe jesteście suoer
Wyjątkowo obrzydliwy typ.
przestancie dawać zdjecia a tej ustawki z tylor swift,jezu…
Fajnie wyglada. Oczywiscie uroda to pojęcie względne ale wreszcie wyglada schludnie a nie jak fleja z tłustymi włosami. Poza tym nadrabia charakterem jak sie zobaczy z nim jakies filmiki, pozytywny, zakręcony, zawsze uśmiechnięty i z dystansem do siebie.
jak bedzie to interesujacy film to moze i pojde do kina czemu nie. one direction czy nie o film i jego granie tu chodzi
[b]gość, 31-05-16, 14:52 napisał(a):[/b]Ten Harry z każdym rokiem co raz brzydszy feA według mnie dobrze teraz wyglada
Wyglada 100 razy lepiej teraz
Komuś się robią zakola…
A gdzie Tom Hardy? On też tam gra!
Ten Harry z każdym rokiem co raz brzydszy fe
ale szpetny
Mega przystojny w krótkich włosach! *.*