Po 2 latach bez kultowych przebieranek na Halloween, Heidi Klum wróciła do akcji, organizując w tym roku upiorny event w Nowym Jorku. Na imprezie pojawiła się ze swoim facetem. Modelka wystąpiła w tym roku, jako wielka dżdżownica. To trzeba zobaczyć!

Heidi Klum pokazała córkę. Właśnie świętuje jej pierwszą okładkę

W poniedziałek wieczorem 49-letnia modelka pokazała, że naprawdę jest „Królową Halloween”. Od miesięcy pracowała nad nowym kostiumem, który przygotowywany był przez hollywoodzkich speców od charakteryzacji. Dżdżownicy towarzyszył jej mąż Tom Kaulitz jako rybak z zakrwawionym okiem.

Wcześniej tego dnia, wraz ze swoim współpracownikiem z Making the Cut, Timem Gunnem, nagrała na żywo z Amazonem, wideo, które pokazywało pracę nad kostiumem. Heidi Klum uważała, żeby nie zdradzać zbyt wiele…

Heidi Klum jako gigantyczna dżdżownica

Na „LIVE” Heidi Klum opowiedziała, że ​​zaczęła przygotowywać się o 11 rano, zadając kilka pytań od widzów na temat wszystkich rzeczy związanych z Halloween. Gdy jej makijaż zaczął nabierać kształtu, Klum powiedziała widzom, jak bardzo jest podekscytowana tegoroczną imprezą po 2 latach przerwy z powodu COVID-19.

Heidi Klum chwali się zdjęciem z Lewandowskimi

Ujawniła również, że pierwszą rzeczą, jaką robi na swoich imprezach Halloween, jest robienie rund, aby powitać wszystkich, próbując rozpoznać każdego przebranego…