Bez wątpienia Colin Farrell przyćmił największe gwiazdy na rozdaniu Oscarów po tym, jak zabrał ze sobą syna Henryka Tadeusza. Aktor doczekał się dziecka z Alicją Bachledą Curuś w 2009 roku.

Alicja Bachleda-Curuś o wychowywaniu syna Henryka: „Samo „nie, bo nie” nie ma racji bytu”

Syn Alicji Bachledy Curuś mówi w języku polskim?

Syn Colina i Alicji oczarował wszystkich na gali, jak i w Polsce. Okazuje się, że chłopczyk ma niesamowitą urodę, dla wielu podobny do młodego Leonardo Di Caprio, a przy tym błyskotliwy – przed kamerą czuł się jak ryba w wodzie. Henry Tadeusz udzielił także z tatą kilku wywiadów, podczas których można usłyszeć, że 14-latek perfekcyjnie włada językiem angielskim. Natomiast to nic dziwnego, w końcu od urodzenia mieszka w Los Angeles.

Alicja Bachleda-Curuś o synku Henryku: „Colin bardziej niż ja chce go ustrzec przed aktorstwem”

Pod wieloma filmami z Oscarów nie brakuje zapytań, czy syn Alicji Bachledy Curuś mówi w języku polskim. Przypominamy niedawno udzielony wywiad przez aktorkę, podczas którego przyznała, że Henry nie bardzo mówi w języku polskim:

Mimo że zależało mi bardzo, żeby mówił głównie po polsku, język angielski przychodził mu łatwiej, słyszał go wokół, a ja z kolei chciałam się móc z nim jak najszybciej porozumieć. Poszłam na kompromis – mówiła Alicja.

Wyznała też, że 14-latek, aby dogadać się z dziadkami, musi się przygotować:

Przygotowuje sobie całe wypowiedzi, jak ma jechać do dziadków, strasznie go to cieszy – przyznała.

Kuba Wojewódzki zadrwił z Alicji Bachledy-Curuś po tym, jak rzekomo powiedziała, że „jest gotowa przelecieć” Colina Farrella. Aktorka odpowiedziała

Alicja Bachleda Curuś do tej pory chroniła prywatność swojego jedynego dziecka. Nigdy nie pokazała twarzy Henryka w mediach społecznościowych. Jak widać, rodzice zmienili zdanie… z pewnością na życzenie Henryka.

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curus Fot. Forum

Alicja Bachleda-Curuś, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA