Herbuś i Kawulski mówią o miłości, choć już nie są razem

133 133

Wczorajszy numer magazynu Party bardzo dużo miejsca poświęcił związkowi Edyty Herbuś oraz Macieja Kawulskiego. Piękna, romantyczna sesja, zwierzenia na temat uczuć i przyszłości…

Tymczasem już od dłuższego czasu Herbuś nie pokazuje się w towarzystwie Kawulskiego. Bulwarówki piszą o końcu związku i tęsknocie tancerki za silnym partnerem.

Cóż – jak zauważyła Ewa Wojciechowska w Dzień Dobry TVN, sesja jest po prostu stara (jej zdaniem para pozowała do zdjęć nad morzem jakieś dwa miesiące temu). Wtedy wszystko było jeszcze piękne, dziś – trochę mniej.

Kto wie, może wkrótce para znów będzie razem? W sumie trochę szkoda, że ten słodki widok należy już do przeszłości.

Jedna z ostatnich wspólnych imprez Edyty i Maćka

\"Herbuśrozstali\”>

Na weselu Iwony Pavlović Herbuś bawiła się w towarzystwie Rafała Maseraka

\"Herbuśrozstali\”>

Na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego pozowała ze stylistą fryzur, Robertem Kupiszem

\"Herbuśrozstali\”>

… jak zwykle nie zawiódł też przyjaciel, Michał Piróg

\"Herbuśrozstali\”>

I w ostatnią niedzielę, na planie Tańca z gwiazdami

\"Herbuśrozstali\”>

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

41 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 22-10-09, 19:03 napisał(a):spotkalam ja w Londynie w sklepie, jest niziutka bardzo, ma glosik taki slabiutki, ale wrazenie sprawiala milejW końcu jest karlicą!!!!

Nikt karła nie chciał,więc musiała się zadowolić owłosionym buchajem!!

gość, 20-10-09, 21:01 napisał(a):Sesja mi się podoba :- )Edyta to facet, gdybym był wolny zrobiłbym wiele, żeby się z nim umówić.

gość, 20-10-09, 15:33 napisał(a):No niestety tak bywa…. Mówi się nawet że podobno takie wywiady i sesje niszczą związek.Ale Edyta to śliczny facet na pewno sobie kogoś znajdzie. </

Obleśna para!

gość, 20-10-09, 13:28 napisał(a):Edyto śliczna jesteś pomimo twojego dużego łba! 🙂

gość, 22-10-09, 19:03 napisał(a):spotkalam ja w Londynie w sklepie, jest niziutka bardzo, ma glosik taki slabiutki, ale wrazenie sprawiala milej.Troszkę śmierdziało jej z buzi

Zapomnieli jej głowę pomniejszyć!

gość, 20-10-09, 23:40 napisał(a):Ona jest śliczna…ma bardzo ładną buźkę:) jestem kobietą;pNazywam się Marysia Wałęsa!

Karzeł z dużą głową i owłosiony wsiok!

gość, 20-10-09, 23:40 napisał(a):Ona jest śliczna…ma bardzo ładną buźkę:) jestem kobietą;pI nazywasz się Marysienka Wałęsa!Ma męskie rysy!!

gość, 21-10-09, 22:00 napisał(a):przepieknie wyszla na okladceDebil!!Ty naprawdę myslisz,ze ona tak wygląda pajacu?

no to trudno……

gość, 21-10-09, 00:33 napisał(a):Przepiekna kobieta!chyba najładniejsza babka w PolsceTo musisz być inny!!!Ona to nic specjalnego!!Jest tyle zaj… lasek a to co ma być?Duza głowa i męskie rysy!!

spotkalam ja w Londynie w sklepie, jest niziutka bardzo, ma glosik taki slabiutki, ale wrazenie sprawiala milej

przepieknie wyszla na okladce

buhaha ona nie tańczy z Maserakiem tylko kimś innym

Przepiekna kobieta!chyba najładniejsza babka w Polsce

Ona jest śliczna…ma bardzo ładną buźkę:) jestem kobietą;p

Kawulski nie jest typem przystojniaka, ale najważniejsze, że im ze sobą dobrze, prawda ?

gość, 20-10-09, 11:43 napisał(a):“Na weselu Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego Herbuś bawiła się w towarzystwie Rafała Maseraka”. Ja tam widzę, że jednak nei, że Maserak jest daleko zaHerbuś, która tańczy z kims innym.Ha, ha 😉 Nie z kim innym jak z Tomkiem baranskim. swoim ex.

Faktycznie bawiła się z Maserakiem xD Przecież widać ewidentnie że tańczy z kimś innym. A tak w ogóle mimo, że jej nie cierpię muszę przyznać, że jest śliczna.

Sesja mi się podoba :- )Edyta jest piękna, gdybym był wolny zrobiłbym wiele, żeby się z nią umówić.

Megan fox to dziewczyna, która myśli, że poprzez udawanie grzecznej,cnotliwej i religijnej daleko zajdzie. Możliwe,ze tak, ale w tv TRWAM. Może i jest ładna, ale uroda nie idzie w parze z rozumem. Co do Edytki, to bardzo ją lubię i jest ładną kobietą. Życzę szczęścia w miłości! 😉

gość, 20-10-09, 14:54 napisał(a):Piękna, filigranowa kobietka. SZCZEGOLNIE TO WIDAC NA OSTATNIM ZDJECIU GLOWA WIEKSZA NIZ TUŁÓW NIE POWINNA NOSIC RZECZY KTORE NA NISKICH LUDZIACH WYGLADAJA KARYKATURALNIE!!!! PO CO SIE OSZPECAC?

Piękna, filigranowa kobietka.

stylista fryzur?? toż to zwyczajny fryzjer!!

No niestety tak bywa…. Mówi się nawet że podobno takie wywiady i sesje niszczą związek.Ale Edyta to śliczna kobieta na pewno sobie kogoś znajdzie.

na tym zdjęciu z gazety `party` przypomina mi megan fox .. aż zal patrzeć.

ffortaleza, 20-10-09, 12:19 napisał(a):zanada, kim oni sa zeby zdobic okladki pism kolorowych ???Pewnie to Ty jesteś “kimś bardziej znanym i znaczącym” dla ludu i to o tobie powinni się rozpisywać?? Łakniesz informacji o wybitnych osobistościach to bujaj na inne, bardziej ”el”y”tarne” portale. Tu się pisze o osobach znanych przez ogół społeczeństwa a ona do takich osób należy. A to dlaczego jest znana nie ma najmniejszego znaczenia w tym przypadku.

zdjecie zrobione podczas zabawy jest z wesela pani Iwony Pavlovic

Rany, przecież jej partner może się po prostu WSTYDZIć wychodzić na salony !!Przecież to z deczka stresujące …

herbuś … żałosna jest .

Edyto śliczna jesteś! 🙂

mały troll z wielkim nochalem.

zanada, kim oni sa zeby zdobic okladki pism kolorowych ???

“Na weselu Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego Herbuś bawiła się w towarzystwie Rafała Maseraka”. Ja tam widzę, że jednak nei, że Maserak jest daleko zaHerbuś, która tańczy z kims innym.

Ona jest bardzo ładna:)

herbuś jest śliczna,może miec każdego.

no niestety, sesje zdjęciowe mają to do siebie, że od momentu zrobienia do momentu ukazania się w prasie mija bardzo dużo czasu … w tym przypadku pecha ma gazeta, że opublikowała ją tak późno, wyszło na to, że ma nieświeże informacje

ostatnie zdjęcie – masakra! nie dla niej ten krój spodni…