Według ekspertki ds. królewskich, Kinsey Schofield, para książęca Harry i Meghan są zszokowani odrzuceniem ze strony Hollywoodu. Oczekiwali większego wsparcia. Po opublikowaniu przez Harry’ego swojej książki „Spare” i wydaniu serialu dokumentalnego na Netflixie, poziom podziwu dla księcia i księżnej Sussex w Stanach Zjednoczonych znacznie spadł. Para spodziewała się, że zostanie przyjęta z otwartymi ramionami przez Hollywood, jednak oskarżenia Harry’ego przeciwko rodzinie królewskiej spowodowały, że musieli obrać inną drogę niż planowali.

Harry i Meghan odrzuceni przez Hollywood

O tym fakcie może świadczyć to, że książę i księżna Sussex nie zostali zaproszeni na żadne wydarzenia British Academy of Film and Television Arts (BAFTA) w 2023 roku.

W swoich komentarzach Kinsey powiedziała:

Myślę, że Harry i Meghan oczekiwali większego wsparcia ze strony Hollywoodu, niż otrzymali w ostatnim czasie. Myślę, że mieli niesamowitą okazję, aby stać się królewską parą w Hollywood, ale ich zachowanie sprawiło, że ludzie zaczęli się zastanawiać nad takim powiązaniem”.

Książę William i księżna Kate poprą eksmisję Harry’ego i Meghan. Nie chcą ich jako sąsiadów!

Te komentarze mają pewne uzasadnienie z następujących powodów. Po pierwsze, Sussexowie nie byli obecni na 69. urodzinach Oprah. Mimo że para wykorzystała Oprah do kontrowersyjnego wywiadu po swoim wyjściu ze służby królewskiej. Po drugie, aktorka Rebel Wilson również przyznała, że gdy spotkała Harry’ego i Meghan, książę był bardzo miły, podczas gdy księżna Sussex nie była zbyt serdeczna.

To wszystko znajduje odzwierciedlenie w komentarzach na mediach społecznościowych. Jedna osoba napisała:

„Nie można im ufać, że zachowają się przyzwoicie. Nie dziwię się, że są odsunięci od wszystkich”.

Harry i Meghan chcą zarobić jeszcze więcej. Zatrudnili hollywodzkiego speca od finansów

Ujawnianie faktów o swojej rodzinie jest źle odbierane przez całe środowisko, tym bardziej, że według ekspertki pomimo, że „narzekają” na rodzinę królewską, wciąż chcą być z nią kojarzeni i to właśnie dzięki niej są w ogóle rozpoznawalni. Kinsey stwierdziła także, że to może być powodem dla którego w ogóle wybiorą się na koronację króla Karola III. Para wciąż nie wydała oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

 

Forum

Forum

/ Forum