Według doniesień Sean „Diddy” Combs (54 l.) jest przedmiotem tajnego śledztwa nowojorskiej policji w związku z oskarżeniami jego byłej dziewczyny Cassie Ventury o gwałt i znęcanie się fizyczne. TMZ poinformowało, że istnieje sprawa pod nazwiskiem „Sean Combs”, która została „ukryta przed opinią publiczną” ze względu na jej delikatny charakter.

P. Diddy oskarżony o wysadzenie samochodu nowego chłopaka swojej eks

Nie jest jasne, czy Cassie, która złożyła pozew przeciwko raperowi, złożyła także skargę z powództwa karnego. Jednak okazuje się, że nie tylko ona „miała problemy” z P. Diddym.

P. Diddy ma wielkie problemy

Gina Huynh, była partnerka Seana „Diddy’ego” Combsa, stwierdziła kiedyś, że podczas ich 5-letniego związku raper nadepnął jej na brzuch i uderzył w głowę, „Naprawdę mocno nadepnął mi na brzuch, jakby pozbawił mnie tchu”. A następnie miał ją chwycić za włosy i „uderzyć” ją w tył głowy.

P. Diddy lubi „złoty deszcz” – wyznaje jego była

Głos zabrała również Aubrey O’Day, która zawdzięcza karierę P. Diddiemu i jego wytwórni płytowej. Audrey O’Day wspiera Cassie Venturę po szokujących oskarżeniach przeciwko Seanowi „Diddy” Combsowi za rzekomy gwałt i molestowanie.

Całkowicie ją popieram […] Próbowałam wam to powiedzieć od lat.

Co teraz z karierą słynnego rapera?