Samuel Haskell Jr (35 l.), syn znanego hollywoodzkiego dyrektora znajduje się w centrum niepokojącego śledztwa w sprawie morderstwa po tym, jak znaleziono na śmietniku tors kobiety. Ta uznawana jest za jego żonę Mei Haskell (37 l.). Zaś rodzice 72-letni Gaoshan Li i 64-letni YanXiang Wang, zaginęli.

Ashton Kutcher przesłuchiwany w sprawie o morderstwo

Departament Policji w Los Angeles ogłosił, że aresztował Samuela Bonda Haskella Jra, zaledwie kilka godzin po makabrycznym odkryciu, którego dokonał bezdomny przeszukujący śmietnik niedaleko domu podejrzanego. Teraz amerykański serwis TMZ opublikował zdjęcia z nagrania ulicznej kamery, na których widać podejrzanego pakującego plastikowy worek do bagażnika Tesli.

Para ma trójkę dzieci, które obecnie znajdują się pod opieką Departamentu Opieki nad Dziećmi i Rodziną. Haskell aktualnie znajduje się w areszcie. Kaucja za jego wypuszczenie na wolność wynosi 2 miliony dolarów.

Hollywoodzka szycha zamordował żonę i teściów?

Saumel Haskell Jr, który sam pracował z takimi gwiazdami jak Machine Gun Kelly czy Tyga, wyraził frustrację w mediach społecznościowych z powodu braku sukcesów poziomu swojego ojca. W ostatnich filmach na TikToku na koncie powiązanym z Haskellem Jr. narzeka on na swoje „nieszczęśliwe, zgorzkniałe i pełne urazy” życie.

Oskarżona o morderstwo koleżanki Amanda Knox znów stanie przed sądem

Samuel Haskell Jr jest synem nagrodzonego nagrodą Emmy hollywoodzkiego producenta Sama Haskella seniora i byłej Miss Mississippi Mary Donnelly Haskell. Według TMZ ojciec podejrzanego jest prezesem Magnolia Hill Productions, firmy odpowiedzialnej za kilka ostatnich projektów Dolly Parton i w przeszłości reprezentował takie osobistości jak George Clooney, Whoopi Goldberg, Martin Short czy książę Edward.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: