Jedną z głośniejszych par 13. edycji „Tańca z Gwiazdami” niewątpliwie okazała się być Sylwia Madeńska w parze z Krzysztofem Rutkowskim. Udział słynnego detektywa w popularnym show, już od momentu oficjalnego potwierdzenia jego pojawienia się wywołał prawdziwą konsternację i dyskusję w internecie. Wiele osób z miejsca współczuło Sylwii partnera do tańca i sugerowało, że obecność Rutkowskiego w programie można wytłumaczyć tylko chęcią zwiększenia oglądalności. Teraz, gdy pierwszy odcinek nowej edycji już za nami, może się okazać, że… internauci mieli rację.

Krzysztof Rutkowski wystąpi w „TzG”! Podjął jednak trudną decyzję, ZREZYGNUJE Z…

Iwona Pavlović o występie Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej

Występ Sylwii Madeńskiej i Krzysztofa Rutkowskiego nie należał do zbyt udanych, co podkreśliła również jedna z jurorek – Iwona Pavlović, która tancerzom wystawiła ocenę 1 i porównała ich występ do Justyny Żyły, określanej dotychczas jako najsłabszą uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami”. Według ekspertki, ciężko nazwać tańcem to, co Madeńska i Rutkowski zaprezentowali na parkiecie:

Pierwsza historyczna jedynka, ale ja myślę, że trochę zasłużona. Wybaczcie, że porównuje udział Krzysztofa do tańca Justyny Żyły, ale w historii „Tańca z gwiazdami” Justyna to dziewczyna, która dostała najsłabsze oceny, mimo że ona trochę jednak zatańczyła. Słabo, ale jednak. Nie powtórzyłabym ani jednego kroku, który wykonał Krzysztof, więc nie nazwałabym tego tańcem. Dostał jedynkę za to, że pojawił się na parkiecie, no bo to też coś znaczy – wyznała serwisowi Jastrząb Post

Swojego występu nie omieszkał skomentować również sam Rutkowski, który nie zgadza się z opinią jurorki:

Nie sądzę, żeby ta ocena była godna tego, co pokazaliśmy, a pokazaliśmy pewnego rodzaju zabawę. Owszem, można zapomnieć pewnych kroków, ale był pewnego rodzaju sukces. Została odnaleziona kolia i różowa pantera, która została przekazana jury. Jeżeli gdzieś tkwi zadra, to myślę, że ta płaszczyzna tej zadry dała się dzisiaj bardzo mocno odczuć. Ja przy stole jury nie chciałem na ten temat mówić, bo byłoby to bardzo niskie. To byłaby taka sama niska ocena pani Iwony, tak jak ona oceniła nas, gdzie my staraliśmy się pokazać, co potrafimy. Wiadomo, że nikt nie zatańczy lepiej niż potrafi, ale ja również starałem się, żeby dobrze się bawić, i to co dzieje się dzisiaj, jest również pokłosiem tego, że wiem, że znalazłem dla siebie czas.

Sylwia Madeńska o „Tańcu z gwiazdami”. Jak idą jej lekcje z detektywem Rutkowskim? „Początki były bardzo trudne”

Internauci komentują występ Krzysztofa Rutkowskiego w „Tańcu z Gwiazdami”

Tymczasem internauci nie pozostawili suchej nitki na występie Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej. Pod opublikowanym na Instagramie TzG filmikiem z występu pary, grzmią:

Szkoda tylko tancerki…

 

Szkoda że Sylwia ponownie dostała słabego partnera…

 

Tragedia

 

Tańczył jakby miał korek w d*pie,sorry nie tańczył tylko chodził

 

Tu jednak powinna być jakaś selekcja

 

Najgorsze dno jakie dziś widziałam

 

Koniecznie musi być kwadratowy parkiet wtedy Rutek lepiej sobie poradzi

 

Powiem tak w życiu tak się nie usmialam

 

Bardzo słaby występ. Nie widać pracy gwiazdy i nawet chęci pracy nad sobą w zakresie tańca. To zniechęca i nie świadczy dobrze o uczestniku.

 

Człowieku zejdź z tej sceny. Miej godność.

 

„Gwiazdy”które wiedzą że nie potrafią niczego tańczyć, nawet tupać nie powinni zgadzać się na udział w programie ze względu chociaż na partnerów, którzy są im przydzielani, bo tylko szkoda ich czasu

 

A to taniec czy spacer z gwiazdami?

 

Moja 6 letnia córka mówi do mnie. W trakcie ich występu A dlaczego ten pan wcale.nie tańczy tylko chodzi ???

 

Tragedia właściwie to Sylwia niczego go nie nauczyła słaba nauczycielka

 

On nie mógł za bardzo wywijać, bo by łańcuchem p. Sylwii zęby wybił.

 

Pani Sylwio,szkoda i bardzo że trafiła pani na takiego gościa, to było żenujące. Widać było że jest pani skrępowana po tym występie. Pan Rutkowski to powinien teraz siedzieć w fotelu bujanym i uczyć się na drutach robić. Tak koszmarnego występu nie było w całej edycji.

A wy jak oceniacie ich występ?

Święta u Rutkowskich: Krzysztof Junior w nietypowej stylizacji (ZDJĘCIA)

scena z: Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Kaja Bajor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski/fot. AKPA

Krzszytof Rutkowski z synem

Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, SK:, , Maja i Krzysztof Rutkowscy – rocznicowa niespodzianka na dla męża na bogato, fot. AKPA/AKPA