Ewa Chodakowska w swoich motywacyjnych monologach podkreśla, że nie jest idealna. Dziś znów postanowiła przybliżyć obserwującym swoją ciemną stronę. Przyznała się do impulsywności i wybuchowości. Spowiedź trenerki nie spotkała się wyłącznie z pozytywnymi reakcjami. Obserwujący wymierzyli pokutę w postaci negatywnych komentarzy.

U Chodakowskiej ostro: WYWYŻSZASZ się! Masz dużo kasy!

Trenerka wszystkich Polek przyznała, że na atak odpowiada atakiem. Jej wpis zapewne tyczy się ogromnej ilości hejtu, z którym Ewa musi zmagać się na co dzień. Taktyka „na agresora” nie wszystkim przypadła do gustu. Dodatkowo internauci twierdzą, że trenerka jest uprzywilejowana:

– Nie wiesz co się stało może był chory może miał gorszy dzień może nie miał pieniędzy a z góry go ocenilas[…] Nie jesteś idealna, tak jak Ci się wydaje,bo jak każdy jesteś tylko i wyłącznie człowiekiem. To, że nikt na to zwracać uwagi nie będzie, co więcej, jeszcze pogłaszcze i współczuję.

Ewa odpowiedziała na zarzut i pokazała swoje pazurki:

– Mam w sobie mnóstwo cierpliwości 🙂 ale nie daje na siebie nikomu obcemu krzyczeć.. Kiedy ktos na mnie krzyczy, tracę cierpliwość i sama krzyczeć .. o tym jest ten post..

– napisała trenerka.

Chodzie dostało się również za kasowanie komentarzy i nienaturalność:

– Ewa przecież Ty jesteś robotem 🤣🤣 mój mąż wczoraj podczas KickFit „zauważ że ona się cały czas uśmiecha..ona się w ogóle męczy..”

– Ja nie rozumiem tylko dlaczego Ewa kasuje lub filtruje komentarze.. wystarczy krytyka, a komentarze znikają. Rozumiem gdyby ich słownictwo bylo wulgarne, naruszałyby zasady. Nie raz czytałam komentarz a po jakimś czasie pozostawały tylko te z zachwytami.. mozna mieć fanki, ale one mogą mieć różne reakcje i zdania i należy każdego uszanować

Ewa Chodakowska pokazała PIERWSZY strój kąpielowy ze swojej kolekcji

Uważacie, że Chodakowska rzeczywiście nie potrafi znieść krytyki, a przez ciągły uśmiech na twarzy jej wizerunek traci na autentyczności? Tym razem fani mają rację, czy znów szukają dziury w całym?

#bizuteria @zozodesign_official Ech…. Babki.. która z Was nie ma w sobie ciemniejszej strony? gorszych dni.. dni kiedy, wybucha.. dni kiedy jest przewrażliwiona.. podirytowana.. na fochu.. Myślisz, ze jestem od Ciebie lepsza? Ze u mnie zawsze swieci słońce? Ze nigdy nie wpadam z szał? Nic z tych rzeczy.. Mam słabości.. Mam nerwy.. Jestem impulsywna.. Wybuchowa.. Jestem choleryczna.. Nie potrafię trzymać języka za zębami.. Nie potrafię kumulować w sobie negatywnych emocji.. Nie potrafię udawać, ze wszystko gra, kiedy w środku się gotuję.. Wiem, wiem.. Nie powinnam okazywać innych emocji jak te pozytywne.. NIE WOLNO mi okazywać słabości.. .. wiem, ze wymaga się ode mnie bycia zawsze tą rozważną.. zawsze przykładną.. Cóż.. Nie zawsze daje dobry przykład .. wiem o tym.. Z drugiej strony, dzięki temu mozesz mieć pewność, ze poza mną, nie ma tu nikogo innego.. Wiele razy słyszałam: „oddaj social media agencji, która będzie prowadzić twoje profile” 😱cooooo? Nie wyobrażam sobie, takiego obrotu sprawy.. zbudowałam relacje z Tobą na szczerości.. na otwartości… na mówieniu jak jest.. bez ogródek.. zawsze sercem reaguje na serce.. niestety zawsze atakiem odpowiadam na atak.. Ciezko mi przełknąć fakt, ze wśród osób życzliwych, pojawiają się tez te które są trochę jak choragiewki na wietrze.. .. szukają okazji do wbicia szpilki między żebra.. ja zamiast odpuścić i pójść dalej często daje się sprowokować, a co za tym idzie, rzucam się z pazurami na przeciwnika.. WARIAT .. z miękkim sercem.. dobrze ze dupsko twarde od ćwiczeń.. No nic.. Pozostaje mi tylko nad sobą pracować 😅 ZADANIE NA DZIS …. jutro…. na zawsze ❤️ NIE WOLNO TRACIĆ CZASU NA: – oglądanie się za siebie, – przejmowanie się hejtem, – zabieganie o toksycznych ludzi, – wątpliwości, – zazdrość, – rozważanie dlaczego świat jest niesprawiedliwy, – czytanie w myślach innych, – zastanawianie się co ludzie o mnie sądzą!!! Nie zadowolę wszysktich!! WYRYJE SOBIE TO NA CIELE! 😅 TRZEBA SKUPIĆ SIĘ NA: – wyznaczeniu celu .. – włączenia trybu „działaj” DAWAJ!! Do roboty!! 💪🏿 Przede mną ostatni dzień zdjęciowy na Mykonos.. nie mogę się doczekać efektów ❤️

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)