Andziaks i Luka to jedna z popularniejszych par na YouTubie. Obydwoje pokazują swoje codzienne życie, drogie zakupy i podróże. Przez swoje wystawne życie często wzbudzają kontrowersje w sieci, zarzucają im m.in. konsumpcjonizm, czy rozpieszczanie córeczki Charlotte.

Andziaks i Luka szukają asystentki. Jakie mają wymagania?

Luka prowadzi samochód po alkoholu?

Teraz znów w sieci powstała gorąca dyskusja, tym razem na temat zachowania Luki, czyli Łukasza Trochonowicza. Widzowie po jego ostatnim odcinku zauważyli, że youtuber udał się z żoną, mamą i wujkiem do restauracji, tam napił się nalewki, a potem wsiadł za kierownicę. Także jego wujek po wyjściu z lokalu udał się do swojego samochodu.

Warto podkreślić, że to raczej nie była wiśniówka bezalkoholowa, bo Andziaks na vlogu odmówiła kieliszka mówiąc, że nie pije alkoholu.

Andziaks i Luka zorganizowali wielką Wigilię w nowym domu!

Pod filmem ludzie zaczęli reagować na niewłaściwe zachowanie Luki:

Wiśniówka, a potem za kółko

No właśnie :/

Piłeś w restauracji, a potem prowadziłeś? – piszą widzowie.

Natomiast prawdopodobnie rodzina Luki napiła się tylko jeden kieliszek wiśniówki po sytym obiedzie, a dopuszczalne ilość alkoholu we krwi nie może przekroczyć 0,2 promila, a poziom alkoholu w wydychanym powietrzu nie może być większy niż 0,1 mm w 1 dm sześciennym wydychanego powietrza.

Warto wspomnieć, że stężenie alkoholu we krwi zaraz po wypiciu jednego piwa lub lampki wina wynosi 0,45 promila, a po spożyciu kieliszka wódki około 0,2 promila. 

Fani oburzeni wyborem Andziaks! „Ludzie naprawdę bogaci nie oblepiają się metkami”

pasekkozak