Bystre oko internautów wielokrotnie udowodniło, że jest w stanie dostrzec praktycznie każdy fotomontaż, poprawkę urody w aplikacjach i programach graficznych, dziurę na drogich kreacjach gwiazd czy nawet pójść o krok dalej i na podstawie mimiki twarzy odgadnąć czyj celebrycki związek zakończył się już miesiące temu. Wprawieni w wyłapywaniu dziwnych detali internauci często zaskakują również słusznością stawianych przez siebie tez lub domysłów, gdy chodzi o życie gwiazd. Czasem zdarza się jednak, że ich teorie są tak szalone, że trudno uwierzyć, by mogły być prawdziwe. Ale jeśli…?

Rewelacje o Meghan w nowej książce Toma Bowera powalają. Wszystkie podejrzenia się potwierdzają?

Internauci wytykają Meghan Markle i Harry’emu, że zamiast Archiego pozują z Lalką Reborn

Tak było i tym razem, gdy jeden z użytkowników TikToka opublikował wideo, w którym „demaskuje” pierwsze zdjęcie i nagranie z synkiem Meghan Markle i księcia Harry’ego Archiem. Według użytkownika @narcandhersockpuppet, który specjalizuje się w życiu Royalsów, trzymane przez Harry’ego niemowlę jest tak naprawdę lalką reborn, a dokładniej modelem „Darren”, który bez trudu można zamówić przez internet. Na filmiku możemy też zobaczyć screen jednego z użytkowników Twittera, który poszedł o krok dalej i sugeruje, że kciuk księcia Harry’ego zawędrował do…guzika znajdującego się na lalce, który po naciśnięciu imituje oddychanie! Oberwało się również Meghan i jej ciążowemu brzuchowi, który miał gwałtownie zmienić rozmiar zaledwie na przestrzeni kilku dni.

Jak można się było spodziewać, w komentarzach zdania są podzielone. Część zdecydowanie potępia tę „teorię spiskową” twierdząc, że jest idiotyczna, jednak znalazły się też głosy, które nie tylko się z nią zgadzają, ale dorzucają swoją cegiełkę sugerując, że Meghan skorzystała z usług surogatki:

chodzą słuchy że ona nie była w ciąży, tylko surogatka urodziła dla nich dziecko

 

Sztuczna lalka z guzikiem który uruchamia ruch brzucha jakby oddychało

 

Może jest ciemnoskóre a rodzinie się to nie podoba

 

To się idealnie łączy z faktem, że żadne z ich dzieci jej nie przypomina

 

Macie racje, ich dzieci w ogóle jej nie przypominają. Ona jest ciemnoskóra, a jej dzieci nie mają w sobie ani krzty podobieństwa do niej

 

Oczywiście, że to fejk. Prawdziwe mogłoby zostać zamordowane w trakcie publicznej prezentacji

Kolejne teorie spiskowe chętnie dokładał również użytkownik TikToka odpowiedzialny za filmik:

Większość zdjęć ich „dzieci” jest wyfotoszopowana

 

Sussexi chcą żeby te dzieci były następne w kolejce do tronu, ale to się nie wydarzy, bo one nie wyszły z jej ciała

 

To dziecko jest lalką, a „Archie” (prawdziwe imię Gavin) jest synem Brynn Gringas. Megha-kłamczucha pożycza to dziecko do zdjęć.

Co sądzicie o tak szalonych teoriach?

@narcandhersockpuppet #meghanmarkle #princeharry #princeharryandmeghan #harryandmeghan #liars #🤥viral🤥 #🤥🤥 #4youu ♬ Royals - Lorde

Meghan nalegała, by książę Harry porównał ją publicznie do księżnej Diany

Backgrid USA / Forum

Backgrid UK / Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan Markle, książę Harry, fot. Agencja Forum

Meghan i Harry

Meghan i Harry