Pisząc o kolejnej „wpadce” Brooklyna Beckhama, zastanawiamy się, czemu on to sobie robi. Celebryta i syn słynnej pary jest jedną z tych osób publicznych, które cokolwiek by nie zrobiły, spłynie na nie fala krytyki i kąśliwych uwag. Niestety Brooklyn Beckham zalicza wpadkę za wpadką, a jego rodacy są najbardziej bezlitośni.

Brooklyn Beckham znów zmienił zawód. Czym teraz będzie denerwował w sieci?

Brooklyn Beckham tym razem wyzwał swojego ojca Davida Beckhama na pojedynek w podrzucaniu naleśnikami, pokazując fanom swoją próbę z patelnią. Początkujący szef kuchni udostępnił wideo w social mediach, na którym obraca swój naleśnik, jednocześnie prosząc tatę, aby spróbował tego samego tylko z „zamkniętymi oczami”.

Wielu od razu zauważyło, że naleśnik Brooklyna był „zbyt gruby”, „wyglądał na spalony”, „Nie wyglądał w ogóle jak naleśnik, a jak wielki pancake”, „wyglądał bardziej jak omlet”...

Brooklyn Beckham i jego koszmar naleśnikowy

Brooklyn był wcześniej wielokrotnie krytykowany za… dosłownie wszystko związane z jego kulinarną karierą. Jakiś czas temu pokazywał, jak robi się spaghetti i to nie od zera, a wrzucając gotowy makaron do garnka z gotującą wodą. Innym razem chwalił swoją pyszną pastę ozdobioną taką ilością trufli, że internauci złapali się za głowę, „kogo na to stać!”

Pasta z truflami według Brooklyna Beckhama wzbudza kontrowersje

To nie jest naleśnik, to cholerne ciasto!, napisał jeden z followersów, inny dodał „Wygląda bardziej, jak omlet LOL”, a następny napisał: „Ten naleśnik jest o wiele za gruby!”

A jakie jest wasze zdanie?

New York, NY – Brooklyn Beckham and his wife Nicola Peltz hold hands as they exit their hotel in New York City.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 687725361, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Brooklyn Beckham, Nicola Peltz, Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz fot. Backgrid USA / Forum

David Beckham i Brooklyn Beckham

David Beckham i Brooklyn Beckham fot. Backgrid UK / Forum