Żona Matthew McConaughey’a (53 l.) Camila Alves (41 l.), pojawiła się na Paris Fashion Week, aby wziąć udział w pokazie najnowszej kolekcji Stelli McCartney. Towarzyszyły jej dzieci Levi (14 l.) i Vida (13 l.). I to właśnie syn aktora i modelki zrobił największe wrażenie.

Matthew McConaughey i jego synowie. Małżonka pochwaliła się rodzinną scenką

Mimo, że Camila Alves wyglądała wspaniale w czarnym topie i kremowym kombinezonie w połączeniu z kapeluszem z szerokim rondem, to jej syn zrobił największą furorę.

14-latek z kręconymi włosami został okrzyknięty w internecie za największe zaskoczenie (pozytywne oczywiście) paryskiego tygodnia mody.

14-letni Levi McConaughey robi furorę

Niestety rodzinna wyprawa do Paryża była okraszona przerażającym lotem Lufthansą. Samolot niemieckich linii lotniczych został zmuszony do lądowania w Wirginii po tym, jak wpadł w poważne turbulencje, które doprowadziły do niebezpiecznego obniżania lotu.

Matthew McConaughey składa życzenia pięknej 90-letniej mamie

Camila Alves zrelacjonowała zatrważającą historię w social mediach. Żona Matthew McConaughey’a pokazała m.in. zdjęcia powywracanych przedmiotów i spustoszenia, jakie zrobiło spadanie maszyny w dół z zawrotną prędkością. Całe szczęście historia zakończyła się pozytywnie.