Irena Santor już nie zaśpiewa?

i-d-R1 i-d-R1

Irena Santor (84 l.) to legenda polskiej muzyki. Przez wiele lat nie oszczędzała swojego głosu. Niestety, piosenkarka ma poważne problemy z wydobywaniem dźwięku.

Adele STRACIŁA GŁOS! Dramat słynnej wokalistki

Jak donosi Super Express, piosenkarka przez problemy z głosem odwołała czwarty koncert z rzędu. Infekcja dróg oddechowych trwa już kilka tygodni.

Powiedziała, że nie wie, czy będzie w stanie wystąpić. Wczoraj dostaliśmy informację, że trzeba odwołać koncert, gdyż gwiazda przez infekcję straciła głos i nie jest w stanie wystać na scenie.

– powiedział informator tabloidu.

Stassi Schroeder pokazała twarz bez makijażu, z łuszczycą (ZDJĘCIA)

Pani Irena potrzebuje czasu na regenerację. Choroba musi być poważna, bo koncerty przełożyła dopiero na maj.

Fani czekają z niecierpliwością, a my życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Irena Santor już nie zaśpiewa?

Irena Santor już nie zaśpiewa?

Irena Santor już nie zaśpiewa?

   
6 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ludzie, 84 lata to po prostu starość a nie żadne choroby. Ja mam mniej ale doskonale zdaję sobie sprawę, że każdy dzień to podarunek losu. Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to nie wiek na występy estradowe i to dlatego, że organizm nie daje rady. Ot co !

Teatr 6. piętroWczoraj o 11:45 · W odpowiedzi na pojawiające się w mediach nieprawdziwe i niepotwierdzone informacje dotyczące stanu zdrowia Pani Ireny Santor, a także odnosząc się do opublikowanej w mediach zmyślonej wypowiedzi, przypisywanej pracownikowi Teatru 6.piętro, pragniemy z zdecydowany sposób zdementować informacje, jakoby problemy zdrowotne Artystki, które uniemożliwiają jej występ na scenie Teatru 6.piętro były związane z tymczasową utratą zdolności wokalnych, czy miałyby mieć jakiekolwiek inne poważne konsekwencje.Management Pani Ireny Santor oraz Teatr 6.piętro będzie kategorycznie domagał się sprostowania nieprawdziwych informacji, które w naszej interpretacji stanowią przejaw poszukiwania sensacji przesłaniający podstawowe zasady wiarygodności i etyki dziennikarskiej. Informujemy jednocześnie, że dokładamy wszelkich starań, żeby jak najszybciej ogłosić nowy termin koncertu Pani Ireny, na który już dziś serdecznie zapraszamy!Z poważaniemDyrekcja Teatru 6.piętroGrażyna Miczka – manager Ireny Santor

I bardzo dobrze, że to beztalencie już nie zaśpiewa.

Zdrówka Pani Irenko:) czekamy na Pani przepiękny głos w Opolu i Sopocie:)

Coś bym powiedziała ale ugryze się w jezor…

Duzo zdrowia pani Ireno