W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że Izabela Janachowska odchodzi ze stacji TVN, w której pracowała przez wiele lat. Miała swoje programy ślubne, które cieszyły się dużą popularnością. Przyszedł czas na nowe wyzwania.

Izabela Janachowska zasnęła w samym BIKINI. Fani nie dowierzają

Izabela Janachowska poprowadzi „Taniec z Gwiazdami”

Izabela Janachowska w ostatnim czasie skupiła się na rozwoju swojej działalności – ma salon sukien ślubnych oraz kanał na YouTubie.

Izabela występowała też jako tancerka w „Tańcu z Gwiazdami”, jednak kontuzja uniemożliwiła jej dalszą pracę. Teraz powraca tam w roli prowadzącej. Będzie zastępowała Paulinę Sykut-Jeżynę w niektórych odcinkach. Poprowadzi program u boku Krzysztofa Ibisza.

Taniec to moja pierwsza miłość, której poświęciłam połowę życia. Powrót do „Tańca z Gwiazdami” jest więc dla mnie jak powrót do domu, do korzeni. Ale wracam w całkiem nowej roli i nie ukrywam, że to wielkie wyzwanie. Trema prowadzącej to coś zupełnie innego, niż nerwy, jakie przed występem czuje tancerka. Ale bardzo się cieszę na to nowe zadanie. I jestem wdzięczna, że będę mogła liczyć na wsparcie tak doświadczonego duetu, jak Paulina i Krzysztof. Kochani, jesteście na mnie gotowi? Mam nadzieję, że zasłużę na „dyszkę” od widzów! – powiedziała w rozmowie z „Pomponikiem”.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o DRUGIM dziecku oraz początkach związku: „Każdy normalny mężczyzna uciekłby”

Jak zdradza informator portalu, zapewne zobaczymy ją w jeszcze innych formatach.

„Taniec z gwiazdami” to nie jedyny format, w którym ją wkrótce zobaczymy. Stacja wierzy w jej potencjał i ma zamiar dać jej szansę rozwoju na wielu polach… już trwają dyskusje na temat jej udziału nie w jednym, a kilku formatach.

Widzicie ją w nowej roli?

scena z: Izabela Janachowska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska, fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Iza Janchowska z mężem i dzieckiem

Izabela Janachowska, Krzysztof Jabłoński/fot. AKPA

Iza Janachowska w białej sukience u boku męża

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska/fot. AKPA

Izabela Janachowska na ściance

scena z: Izabela Janachowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA