Ja to mam szczęście – ten serial zastąpi Rodzinkę.pl (FOTO)
Na wiosnę TVP wyemituje nowy serial, który zastąpi Rodzinkę.pl.
Nowa produkcja będzie nosiła tytuł Ja to mam szczęście – właśnie ruszyły zdjęcia do tego obrazu.
Serial będzie traktował o rodzinie stworzonej przez dwoje małżonków “po przejściach\”. Jacek Braciak wcieli się w postać ojca i męża, Jerzego, Kinga Preis zagra mamę i żonę – Joannę. Syna Jerzego z poprzedniego małżeństwa zagra Antek Królikowski. Córkę Joanny – Natalia Idzikowska. Dziecko obu małżonków, Zosię zagra Weronika Kosobudzka.
Wśród aktorów, którzy pojawią się w serialu są również: Gabriela Muskała, Przemysław Sadowski, Anna Seniuk, Zdzisław Wardejn oraz Ewa Kasprzyk.
Zobaczcie zdjęcia z planu:
Wole rodzinke pl od ja to mam szczęście
super serial:):):) Rewelacja:)
Ja to mam szcęście jest rewelacyjne naj bardziej z nih lubię Elkę poprostu bąba XD LOL XD 😀
Antek jest zajebisty
Dawno się tak nie śmiałam:):):):)
uwielbiam Antka jest super
I tak nic nie pobije rodzinki.pl . Właśnie ją oglądam na youtube i wątpie ze przestane!!!!! Oddawajcie Rodzinke Boskich!!
Mogliby dać przystojnego aktora a nie tego obleśnego idiote . -.- a poza tym to może nie będzie najgorsze , ale po co zastępują dobre programy . Mogliby wreszcie skończyć nagrywanie Klanu i na jego miejsce dać coś takiego .
nie chca dac mojego komenta ze wole rodzinke.pl moze za dlugi napisałam
no i jak żyć panie premierze
zastopiaja rodzinke tym guwnem co to ma byc
rodzinka.pl poco oni to zastępują rodzinka to jest najlepszy serial
kocham rodzinke.pl oddawajta ja
skurwiele nie wywalą starocia typu plebania,a rodzinkę z chęcią
Braciaka i Preis nie lubię, te ich dzieci takie…nijakie… Nie wróżę sukcesu.
Rodzinka lepsza ;( ale to moze tez bedzie fajne ale rodzinka lepsza ;(
Ta mała blondyneczka jest świetna, oglądałam ją w filmie “kołysanka” a do tego jaka podobna do Kingi Preis, jak prawdziwa córcia:)
pff… takie coś zamiast rodzinki …
RODZINKA <3 to najlepszy serial jaki może być, nie chce innego 🙁
braciak jest najlepszy ;]a rodzinki tez nie lubie wiec chetnie obejrze ten serial
gość, 03-12-11, 18:30 napisał(a):gość, 03-12-11, 17:16 napisał(a):Jak się nazywa ta ruda aktorka ?Dominika Kluźniak ;)Dzięki 🙂
o matko, znowu lansuja królika… Obleśny chłopak!
nic nie zastąpi rodzinki.pl !w tym nowym serialu zagraja po prostu aktorzy, ktorzy nie sa tacy drodzy jak w rodzince.pl !
Warszawka i polscy aktorzy, srodowisko filmowe to jedna wielka klika, strasznie to jest zalosne, ze utalentowani aktorzy w teatrach zarabiaja marne grosze, a takie beztalencie z wiecznie nadętą miną gra w serialikach tylko dlatego że ma sławną rodzinę, ręka rękę myje oto polski szoł biznes
ja chce kuffaa rodzinki.pl !
będę oglądał
gość, 03-12-11, 13:19 napisał(a):antek Królikowski świetnie wygląda chyba schudł a oczy ma boskie
Kozaczku za ostro cenzurujesz.Słabe to jest.
eeeeeee ja chce rodzinke i tyle jest naprawde spoko wyluzowanym serialem
a ja nie lubię ;rodzinki pl; i chętnie to zobaczę
braciak wszedzie teraz bedzie wystepowal ? bo to nudne juz jest , tak sie nasmiewal z komerchy a sam lapie co sie nadarzy
przecież Kró.liko.wski to kryminalista? nie chcę go oglądać!
Kinga Preis jest taka paskudna !!!!! No to co że może ma talent , ale gosposia w “Ojcu Mateuszu” to jej szczyt aktorski i mój szczyt jej akceptacji !!!!
kolejne gówno
i znowu te same gebyi znowu rodzice synusia wepchali do kolejnego serialu, niech se chlopczyk dorobi
Rodzinka.pl jest najlepsza!!! Oby dalej była emitowana. grr…
Kinga to już taka starsza pani ! !!!smutne to !
No szok , same nowe twarze ? Proszę , proszę , ale wysiłek producentów naszych!!!! oczywiście śmieję się z tego , ale przez łzy !!!! Mam dosyć , ale to moje zdanie , reszta widza zadowolona , pewnie , chociaż warto byłoby … może referendum ?! Na wiele twarzy patrzeć już nie mogę , przełączam i widzę te same !!!! Na okrągło !!!!!!!! To żałosne i przerażające , bo to znaczy , że jest mafia !!!!!
aaa Braciak! bede ogladac 🙂
gość, 03-12-11, 16:48 napisał(a):Braciak – moja ukochana “serialowa dziwka” ^^Ja też go uwielbiam, m.in. za ten dystans do samego siebie
gość, 03-12-11, 15:38 napisał(a):Jestem na nie!!! 100oo x lepsza rodzinka.pl…skąd możesz to wiedzieć, skoro jeszcze nie ogladałaś nowego serialu?
To nie jest całkowity koniec serialu tylko przerwa. Za kilka miesięcy mają wznowić produkcję. Czytałam, że dwójki podobno chwilowo nie stać na produkcję Rodzinki.pl, bo miesięczne pensje Koż.uch.owskiej i Ka.rola.ka są tak wysokie, że nie opłaca im się tego produkować nawet mimo wysokiej oglądalności. Zrobili błąd, że zatrudnili akurat tych dwoje w rolach rodziców. Ludzie i tak oglądają serial głównie ze względu na dzieci, a nie na nich, ale nie można w środku serialu zmienić głównych aktorów, więc lepiej zrobić przerwę, podreperować budżet i przy okazji sprawdzić czy ludzie aż tak kochają tę drogą w produkcji rodzinkę czy po prostu oglądają serial, bo są w nich sympatyczne dzieci i leci o świetnej porze.
gość, 03-12-11, 20:21 napisał(a):To nie jest całkowity koniec serialu tylko przerwa. Za kilka miesięcy mają wznowić produkcję. Czytałam, że dwójki podobno chwilowo nie stać na produkcję Rodzinki.pl, bo miesięczne pensje Koż.uch.owskiej i Ka.rola.ka są tak wysokie, że nie opłaca im się tego produkować nawet mimo wysokiej oglądalności. Zrobili błąd, że zatrudnili akurat tych dwoje w rolach rodziców. Ludzie i tak oglądają serial głównie ze względu na dzieci, a nie na nich, ale nie można w środku serialu zmienić głównych aktorów, więc lepiej zrobić przerwę, podreperować budżet i przy okazji sprawdzić czy ludzie aż tak kochają tę drogą w produkcji rodzinkę czy po prostu oglądają serial, bo są w nich sympatyczne dzieci i leci o świetnej porze.Kozaczku, zrób coś wreszcie z tą kretyńską cenzurą, bo szlag może trafić. Większość przekleństw wchodzi bez problemu, a zwykłe wyrazy jak hi.po.kryz.ja i wiele innych, czy jak powyżej, nazwiska aktorów (nie wiem czy chodziło tylko o jedno nazwisko czy o dwa, bo dla pewności wykropkowałam oba), trzeba pisać z kropkami, bo inaczej komentarz się nie dodaje.
Jak się nazywa ta ruda aktorka ?
gość, 03-12-11, 17:16 napisał(a):Jak się nazywa ta ruda aktorka ?Dominika Kluźniak 😉
zal sciagaja rodzinke a w zamian daja serial o rodzinie odici nie bede tego ogladala ja chce rodzinke.pl jest zajebista jak sciagna to sa idioci
jestem po stokroc na nie dlaczego zabieraja serial ktory jest rewelka
Jestem na nie!!! 100oo x lepsza rodzinka.pl…
w d…upie mam ten nowy serial chce rodzinke.pl i tyle
o nie ja chce rodzinke!!!!!!!!!!!!!!!!