Jak by wyglądała Eva Longoria, gdyby ważyła parę kilo więcej
Eva Longoria w pocie czoła walczy o zgrabną sylwetkę. To gra warta świeczki – aktorka dobrze wie, że bez idealnej figury nie ma czego szukać w show-biznesie preferującym młode, zgrabne ciała.
Gdyby aktorka Gotowych na wszystko pofolgowała swoim zachciankom i zrezygnowała z ruchu, zapewne szybko złapałaby parę kilogramów. Latynoskie piękności (choć nie tylko one!) lubią się zaokrąglać w dojrzałym wieku.
A jak wyglądałaby Eva + 10 kilogramów? Popatrzcie na zdjęcia. Longoria została na nich sfotografowana z siostrą, której – z okazji urodzin – zafundowała wizytę w modnym studio fryzur.
Podobne?










uwielbiam te laske..zawsze z klasa i piekna!szkoda,ze te geny sie marnuja i nie ma dzieci 🙁
Ewa ma rozmiar 34 jej siostra 46, 5 kg to jeden rozmiar więc ona jest 25 kg grubsza od Evy poza tym siostra jest po 50 tak na oko.
Siostra ma 25 kilo więcej niż Eva.
to nie jest jej siostra tylko przyjaciolka
ideał kobiety- ruchałbym
[b]gość, 28-06-14, 20:25 napisał(a):[/b]jakby – piszemy razem!!!Nie zawsze. Zależy w jakim znaczeniu jest użyte. Tu akurat, o dziwo, kozaczkowi redaktorzy użyli poprawnej formy.
Eva Longoria jest piękna to trzeba przyznać
jakby – piszemy razem!!!
Ale sie odpierdolila na polska flage, zawsze unikam takich polaczen bo czuje sie wtedy jak przygotowana na mecz reprezentacji
ona nie jest latynoską 😛
[b]gość, 28-06-14, 09:16 napisał(a):[/b]Ale sie odpierdolila na polska flage, zawsze unikam takich polaczen bo czuje sie wtedy jak przygotowana na mecz reprezentacjia co ją obchodzi nasza flaga, poza tym Amerykanie nie wstydzą się swojej flagi i często mają ubrania, na której widnieje flaga, w sumie Polacy też noszą wizerunki ameryklańskiej flagi
nie widamo czy Eva by tak wyglądała, bo to nie są bliźniaczki
POLACZENIE BIALY + CZEROWNY (CIUCH) OBLESNE A TA SIOSTRA JAK SIOSTRA DAJIE ZYC LUDZIOM
[b]gość, 28-06-14, 09:00 napisał(a):[/b]fajne ma ciało, ale chyba ciut za dużo ciasteczekZa dużo ciasteczek? Wygląda świetnie!
fajne ma ciało, ale chyba ciut za dużo ciasteczek
[b]gość, 28-06-14, 06:14 napisał(a):[/b]kiedyś będzie przytyta CO BĘDZIE???? Ludzie….
też mam takie włosy, trudne w utrzymaniu. Najpierw nawilżanie, a potem maska olejkowa
kiedyś będzie przytyta
co to za pisownia w nagłówku=tytule, naprawdę same niedouki w tym kozaczku pracują chyba
[b]gość, 28-06-14, 01:46 napisał(a):[/b]z Evy też żadna chudzina. ja niestety mam takie nogi jak ona :(lesz sie na te grube nogi, bo na glowe juz za pozno…
z Evy też żadna chudzina. ja niestety mam takie nogi jak ona 🙁
Raczej +20kg
Super wyglada!