Spokojnie, nie będziemy namawiać cię na niezdrowe zachowania: leżenie „plackiem” na plaży, czy korzystanie z solarium. Istnieją produkty, które nie dość że dbają o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry, to w dodatku nadają jej piękny złocisty koloryt.

Sunright Insta Glow – totaalna nowość od Nuskin

Dzięki Sunright Insta Glow możesz cieszyć się nie tylko luksusowo wyglądającą opalenizną, ale także nawilżeniem, bez konieczności narażania się na szkodliwe działanie słońca. Dodatkowo, stosowanie kremu na dzień z filtrem, ochroni Twoją skórę przed udowodnioną naukowo szkodliwością promieni UV. Sunright Insta Glow jest to produkt przeznaczony do twarzy i ciała, który stopniowo nadaje im piękną opaleniznę.

Co więcej, Sunright Insta Glow to odpowiedź na dwa najświeższe trendy w pielęgnacji urody. Pierwszym z nich jest konturowanie twarzy i ciała samoopalaczem. Drugim uzyskiwanie naturalnego blasku skóry bez pomocy makijażu.

Jakie zalety ma Sunright Insta Glow od Nuskin?

Przede wszystkim i to co najważniejsze, natychmiastowy efekt brązujący. Już po 15 minutach* od aplikacji. Trwałość efekty samoopalającego i odporność na zmycie długo po aplikacji. To co szalenie ważne – Sunright Insta Glow  to kosmetyk bezzapachowy, a jego lekka formuła sprawia, że nakłada się go z niesamowitą lekkością. Nie pozostawia smug i nie plami ubrań.

(*) Potwierdzone przez badania kliniczne nad Sunright Insta Glow, przeprowadzone z udziałem 25 kobiet, nakładających produkt na twarz i ramiona, które wypełniły kwestionariusz przed zastosowaniem produktu oraz 15 minut po aplikacji.

Kto może stosować Sunright Insta Glow od Nuskin?

Osoby dorosłe, którym zależy na osiągnięciu efektu naturalnej opalenizny bez konieczności wystawiania się na działanie promieni słonecznych. Jest idealny dla osób, które są świadome szkodliwego wpływu długotrwałego przebywania na słońcu czy korzystania z solarium. Sunright Insta Glow jest odpowiedni dla kobiet czy mężczyzn, którzy chcą korzystać z wygodnego w stosowaniu bezzapachowego produktu samoopalającego, który nałożony rano na skórę wprowadza w dobry nastrój oraz zapewnia efekt trwałej opalenizny.

Jak aplikować Sunright Insta Glow od Nuskin?

Na początek – to co najważniejsze, pamiętaj o odpowiednim złuszczeniu skóry z martwego naskórka. Nakładaj Sunright Insta Glow na oczyszczoną, suchą, nienaruszoną i niepodrażnioną skórę. Wmasuj cienką warstwę na twarz i ciało okrężnymi ruchami. Po aplikacji dokładnie umyj ręce. Usuń żel z okolic kolan, kostek i łokci. Poczekaj kilka minut zanim się ubierzesz. Unikaj okolic brwi, oczu, ust oraz linii włosów. Jeśli chcesz, by opalenizna dzięki Sunright Insta Glow wyglądała naturalnie, nie stosuj kosmetyku codziennie. To czy zaaplikujesz produkt rano czy wieczorem nie ma większego znaczenia. Łatwość i szybkość stosowania Sunright Insta Glow sprawia, że produkt może być stosowany o każdej porze dnia.

To ważne, aby pamiętać, że Sunright Insta Glow nie jest produktem chroniącym przed słońcem. Należy zabezpieczyć skórę przed działaniem promieni słonecznych. Konieczne jest, żeby zawsze zastosować krem z filtrem, jeśli spędza się czas na świeżym powietrzu. Kiedy Sunright Insta Glow całkowicie się wchłonie, należy użyć Sunright 35 lub Sunright 50, aby zabezpieczyć skórę przed szkodliwym promieniowaniem