Jak Oni Śpiewają – FINAŁ (FOTO)

chi932 chi932

Joanna Liszowska pewnie dziś odsypia wczorajsze świętowanie. Dla tych którzy zapomnieli obejrzeć finał drugiej edycji programu Jak ONI Śpiewają mamy poniższą galerię.

 
189 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Joasia jest piekna. Zawsze jak ją widzę to muszę sobie pomarszczyć freda.

kaska cichoepk wyglada tak… pulchniutko i niziutko i w ogole ta cnotka nie wydymka mnie wk*****

ale nie oszukujmy sie gorniakowa ladna jest ale wredna i zarozumiala i falszywa xD

Liszowska brzydko wygladala, cichopek jeszcze gorzej.. tylko gorniak co jako tako

Ale Liszowska grubo wygladama pierwszym zdjeciu… łe…:/

Ta sukienka strasznie pogrubia Liszowską. ;/.

Liszowska grubo wyglądała .

ale ona wielka i gruba. -.-

panie piotrusiu kochany też jestem ze śląska z tamtąd gdzie pan pochodzi:) i z całych sił panu kibicowałąm , wysyłałam sms-y i jak usłyszałam że liszowska wygrała to popłakałam się:( tak liczyłam że to właśnie pan to wygra ale cóż…;( mam nadzieję że pan nie jest smutny i że nagra pan taką cudowna płytę jaki cudowny jest pan!!i tego życzę panu z całego serca i duszy!pozdrawiam ze śląska:)Monika:)

nie ogladalam nawet nie wiedzialam ze liszowska wygrala ale moja kumpela byla w studio jak oni spiewaja i dostalm zdjecie patrycji kazadi z moja kolezanka supcio

czy w tym programie nie maja luster jak ubrali liszowska to ko szmar zero gustu

Liszowska fajna jest 😀

cichopek wogole nie wypowiadam sie żenada liszowska tez mało interesująca górniak wkońcu normalnie sie ubrała i iwygladała o niebo lepiej niż w tych szmatach poprzednich a najbiedniejsza kazadi zamiast jej ubrac na 1 nr jakies obcasy muszkieterki lateksowe mini i jakis topik no ewentualnie kapelusik jak jackson wtedy dopiero mogłaby konkurencja byc dla liszowskiej a nie jak ja ubrali jak jakiegos chlopczyka zenada bezguście moim zdaniem

edyta wygladala przepieknie.

liszowska – za male buty, cichopek – za wysokie

już by jej tak nie ubierali!rozumiem,że ma “kobiecą” figurę-choć jak dla mnie to po prostu nadwage 😛

O kur*a!!!!!!!!!! no to już najgorszy menel ubrałby sie lepiej od liszowskiej!!. Wyglądała by lepiej jakby ja w dres ubraliiii zróbcie cos z ty bo ja normalnie zaraz sie sheftam!!! jak to zobaczyłam to normalnie z krzesła spadłam!!!!!! zgadzam sie z tym że liszowska to KING KONG!!! a nawet on był ładniejszy i zgrabniejszy!!!!

o matko….popatrzcie na cichopkową na pierwszym zdjęciu!!! a dokładnie na jej nogi….ale przeprost…..fuj!

MA ZA MALE BUTY (LISZOWSKA)!!!!!!

O luudzie, jak oni ubrali Liszowską???

na tym zdjeciu na dole – piekne nogi Edyty 🙂

o kurwa! jakie nogi na zdj. na dole! świetne! i czy ktoś jeszcze ma wątpliwości że liszowska to potwór?

edyta jest sliczna liszowska tez ale wkurza mnie bo się podlizuje juri jest pewna siebie i udaje niewiniatko…pzdrAsior

jejku a coz ta liszowska miala na glowie!?

to chyba nieporozumienie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

powiem szczerze,ze nie mam nic przeciwko prawdziwym kobietom tzn.tym ktore nie sa wychudzone ale liszowska to po prostu KING KONG!!!zero wciecia w talii,brzuch po prostu jej sie wylewal z tej kiecki a jak zrobili zblizenie usmiechu z profilu to wyraznie widac ze kazdy zab ma w inna strone!!i to ma sie podobac ona mysli,ze jest pieka??totalna porazka i w dodatku nie umie spiewac.popatrzcie na edyte jest piekna i z klasa,moze czasem troche dziwaczala ale jest ok.a kasia cichopek powinna zrezygnowac z tych butow bo skracaja jej i tak krotkie nozki.

Dlaczego ktoś tak beznadziejny jak Liszowska wogóle nazywany jest “Gwiazdą”??? 😐 niczego w życiu nie dokonała O_o Edyta Górniak jak zawsze ślicznie sie zaprezentowała…

je.pl/bnz5

Koronkowa sukienka to jakies nieporozumienie.mankamenty figury sie tuszuje a nie eksponuje

Nie zdawałam sobie sprawy, że Lisza jest taka ogromna. Wygląda jak Guliwer przy Cichopek. Poza tym nie potrafi niestety dobrać odpowiednio ubioru do figury i eksponuje mankamenty sylwetki. ( Koronkowa sukienka— porażka!)

gość16-12-07, 22:56 – bo Cycopek ma metr 50 w kapeluszu 😉

o kurcze, ona (liszka) jest naprawde WIELKA!!! nie sadzilam, ze jest az tak gruba ( odwazny stroj).od kiedy istnieje taniec z gwiazdami i tym podobne caly czas sie zastanawiam: po kiego..diabla… daja prezenty i nagrody ludziom, ktorzy zarabiaja juz konkretne pieniadze i naprawde jeden samochod w ta czy tamta im rybka…o ile rozumiem idee IDOLA czy innych programow, w ktorych wystepuja ‘zwykli ludzie’ o tyle show z gwiazdami, ktore wygrywaja rozne cacka jest dla mnie zupelnie niezrozumialy. powiedzialam.

Edyta ma boskie nogi!!!! I w tym drugim stroju wyglądała zjawiskowo-szyk,minimalizm i klasa. Oby tak częściej.

gorniakowa po raz pierwszy wygladała jak człowiek, i niestety ale z bólem musze stwierdzic ze ma boski nogi, choc jej nie znosze

super wygląda Górniak w tej zielonej sukience^^

gość, 16-12-07, 20:20 napisał(a):Co to za dziwadło w zielonej sukni??Dziwadlo..? wez sie czlowieku zastanow bo,chociaz Jej nie lubie, wyglada naprawde pieknie!

mogłaby schudnac ale e tam:) ładna jest tylko ja wolałam piotrka polka on jest BOOOSKI to on powinnien wygrac :):) dobrze ze chociaz nagra plyte ps. edzia slicznie wyglada w zielonej sukience;d

Hollywood, 16-12-07, 20:04 napisał(a):Nikt z nich nie potrafi śpiewać a wyda płytę ..polskie programy pomagają się wybić “już istniejącym w mediach gwiazdom” które i tak mijają się z powołaniem , jak w przypadku Liszowskiej która tak jak i Kazadi wyje po angielsku niemiłosiernie ..To poczekaj aż Mroczek będzie spiewał w następnej edycji.

Edzia cos spiewała? Co?

gość, 16-12-07, 20:54 napisał(a):o matko, na pierwszym zdjęciu idealnie widać, że Liszowska to wielka krowa (dla facetow to ejst sexy? ;o ) a Cichopkowa to karzeł :Dwielka krowa, a jednak mniejsza niz ty

gość16-12-07, 18:52 cytujwieprzyca ..tuczna jurna mięsna pigi …rozdęta kostka smalcu .wieprzowa cyca won won won !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie h*j opada.Oj,bidaku,na serio ci współczuję. Brak słów.

KTOŚ KTO KAZAŁ LISZOWSKIEJ ZAŁOŻYĆ TĘ KORONKOW A SUKIENKĘ – NIE LUBI JEJ.masakra-czołg .

i co z tego ze Liszowska tak smarujecie ze niby jest gruba i brzydka. fajna z niej kobieta, bardzo ladna i prawdziwa laska a nie sztuczny patyczak

a Górniak ma fryzure jak Eva Longoooriaaa sialalala 😛

Cichopek powinna odpuścić sobie obuwie tego typu,wszyscy wiedzą że jest niska, a ten fason butów tylko sprawia,że jej nóżki wydają się jeszcze cięższe,niż są w rzeczywistości.

a może Liszowska jest w ciąży? w końcu miała problemy z tym facetem a teraz nagle ślub 😀

o matko, na pierwszym zdjęciu idealnie widać, że Liszowska to wielka krowa (dla facetow to ejst sexy? ;o ) a Cichopkowa to karzeł 😀

ślicznie wszystkim

Co to za dziwadło w zielonej sukni??

śliczne masz nóżki Kasiu 😛