Kuba Wojewódzki to jeden z większych showmanów w Polsce. Od kilku dekad jego program nie schodzi z anteny TVN, w którym pojawiają się największe gwiazdy i politycy. Dziennikarz wzbudza ogromną ciekawość, a zarazem kontrowersje, ponieważ nie boi się obrażać znanych osoby i mówić, co myśli.

Kuba Wojewódzki pokazał swoją PARTNERKĘ? „Widzę Was na ślubnym kobiercu”

Kuba Wojewódzki z Hejt Parku

Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej tajemniczych gwiazd w show-biznesie. Nie udziela wywiadów i też nie mówi o sobie za wiele. Jego fani często zastanawiają się, czy dziennikarz po wyłączeniu kamer, nadal tak gwiazdorzy.

To Wojewódzki zażądał odejścia Sablewskiej?

Teraz mamy okazje się sami przekonać, jak się zachowuje prywatnie Kuba Wojewódzki. Pojawił się w programie „HEJT PARK” na YouTubie, który prowadzi także z dość kontrowersyjny dziennikarz, Krzysztof Stanowski. Kuba zaskoczył wszystkich wizytą w internetowym programie, a jeszcze bardziej zaskoczył swoim zachowaniem. Udowodnił, że też potrafi się zachować.

Na YouTubie poza wywiadem pojawił się też film: „WOJEWÓDZKI U STANOWSKIEGO – HEJT PARK OD KULIS”, dzięki któremu mamy przyjemność zobaczyć Wojewódzkiego jeszcze przed włączeniem kamer. Gwiazdor zrobił pozytywne wrażenie na widzach:

  • Jak na razie mój faworyt w tym roku ..zajebista rozmowa wyszła
  • Nie wiem czy więcej ludzi zauważyło, ale w tym kulisowym odcinku Kuba jest właśnie taki jak, spytał go Stano na początku programu, czy zawsze próbuje brylować pięknymi wypowiedziami. Ten kulisowy odcinek elegancko przedstawia Kubę jako mega spoko, wyluzowanego Ziomka
  • Kuba przyjściem do tego programu ocieplił swój wizerunek w oczach wielu ludzi.
  • Faktycznie ten Kuba jest zupełnie inny, zanim włączą reflektory, bo tutaj wprawdzie kamera ale widać, że się nie spina i jest zupełnie bardziej spoko moim zdaniem – piszą intrnauci pod filmem.

Kuba Wojewódzki ostro o Maffashion i Wersow: „Chyba nigdy więcej jej nie zaproszę”

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Otwarcie restauracji Kuby Wojewódzkiego Niewinni Czarodzieje, fot. Baranowski/AKPA.