Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

6-R1 6-R1

Jako, że Charlie Hunnam ma zagrać perwersyjnego Christiana Greya, fani 50 twarzy Greya wytropili łóżkowe sceny z filmów, w których grał aktor.

Charlie ma na swoim koncie niezłą kolekcję seks scen – seks homoseksualny, heteroseksualny, namiętny, spontaniczny, romantyczny, mniej romantyczny itp.

W tym zbiorze bez problemu znajdzie się miejsce dla pejczy, kajdanek, smarowania i chłostania.

Przed Wami seks sceny z Charliem.

&nbsp
Queer as Folk

Abandon

Undeclared

Sons of Anarchy

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

Jaki jest Charlie Hunnam w łóżku? (VIDEO)

 
37 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 09-09-13, 11:23 napisał(a):Jak dla mnie to on jest bardziej męski niż Matt i np w Hooligans albo Pacific Rim ma taki chłopiecy urok, więc na Greya się nadaje!popieram w 100%

Matt Bomer to idealny Grey 🙂 Mimo że jest gejem kobiety na całym świecie głupieją na jego widok, a taki czar miał właśnie Christian Grey od którego kobiety nie mogły oderwać oczu. Charlie Hunnam jest przystojny ale żeby był piękny i seksowny?? No nie wiem 😛 Ale może to i lepiej że Matt nie pcha się w tą produkcje. A widać że Charlie ma już w tej kwestii spore doświadczenie… Zobaczymy jak mu pójdzie.. 😛 Niech tylko zadba o siebie!! Bo trochę niechlujnie wygląda

Jak dla mnie to on jest bardziej męski niż Matt i np w Hooligans albo Pacific Rim ma taki chłopiecy urok, więc na Greya się nadaje!

gość, 09-09-13, 10:09 napisał(a):gość, 09-09-13, 07:59 napisał(a):gość, 08-09-13, 18:05 napisał(a):gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Chcecie lalusiowatego gejucha zamiast tego ciacha ??? W ! T ! F ! ?????Petycja w sprawie wymiany aktora? Buhahahahahahahaha;-))))Get a life people!!!a nie pomyśleliście, że ci wasi wymarzeni aktorzy nie chcą grać w tym bzdecie!Tak, wiem ze petycja tego nie zmieni moim faworytem nie byl tez m. boomer i uwazam ze z charliego jest niezle ciacho. Ale on nie odzwierciedla mojego wyobrazenia o christianie i kazda dziewczyna, ktora przeczytala ksiazke o tym dobrze wie!

gość, 09-09-13, 15:38 napisał(a):gość, 09-09-13, 11:23 napisał(a):Jak dla mnie to on jest bardziej męski niż Matt i np w Hooligans albo Pacific Rim ma taki chłopiecy urok, więc na Greya się nadaje!popieram w 100%Charlie na Greya nie nadaje się, ponieważ Szary był dżentelmenem a jego odcienie były znane tylko uległym. Charlie’go męskość jest zbyt oczywista. …

Ale dziecinada z tymi petycjami, już producenci nie raz się wypowiadali że to nic nie zmieni, a nawet sam Bomer że czeka na film z udziałem wybranych aktorów, a ci dalej swoje…Zaczynam powątpiewać czy Grey to faktycznie książka dla dorosłych kobiet czy dla dziewczynek.

gość, 08-09-13, 18:05 napisał(a):gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Chcecie lalusiowatego gejucha zamiast tego ciacha ??? W ! T ! F ! ?????Petycja w sprawie wymiany aktora? Buhahahahahahahaha;-))))Get a life people!!!

gość, 09-09-13, 07:59 napisał(a):gość, 08-09-13, 18:05 napisał(a):gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Chcecie lalusiowatego gejucha zamiast tego ciacha ??? W ! T ! F ! ?????Petycja w sprawie wymiany aktora? Buhahahahahahahaha;-))))Get a life people!!!a nie pomyśleliście, że ci wasi wymarzeni aktorzy nie chcą grać w tym bzdecie!

Szkoda mi Charlie’go do tego gniota 🙁

gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Podpisuję bo nie chcę by Charlie grał w taki beznadziejnym filmie.

nie czytalam ksiazki ani nie wybiore sie na film. jednak skoro fabula jest o sprosnym seksie to wybrany aktor do niej pasuje bardziej niz ten caly matt. ten charlie jest meski i wyglada na niegrzecznego chlopca. wypadnie realistycznie w roli. tamten wyglada na prawczka, wiec nie wiem jak ma zagrac takiego ogiera….

wszyscy tak narzekają a ja teraz już rozumiem o co chodzi. Jesli ten aktor zagrał w tak odważnych scenach gejowskich itp to nie boi się zaszufladkowania. Nikt inny w miarę znany nie chciał się po prostu zgodzić. Wszsycy wiedzą, że ten film to będzie soft porno szmira

On wogóle nie ma tego ” greya” w sobie. Matt byłby idealny!

Awww ciacho z niego.

uwielbiam jego kreacje bohatera w srialu sons of anarchy, i naprawde podziwiam go, dlatego nie chce żeby zagrał w badziewiu jak 50 twarzy Greya, podupadnie na tej roli, przykro patrzeć ;/

Nie dla Charliego !!! Beznadzieja i kompletne dno… Przy nim miękną nogi? On jest sexowny? 3 razy nie, dziękujemy! Zepsuje całe moje wyobrażenie na temat Greya, dlatego ten film nie będzie miał takiej popularności jak książka, bo nie zyska fanów, gdzie oni mają oczy ?!

zarąbisty jest;) pamietam go z filmu The Hooligans. Mamo moja nie rozumiem problemu. Ten koleś jest mega seksowny:) widać ze producenci postawili na aktorow, ktorzy maja umiejętności aktorskie, a nie tylko wygląd. Pierwsza książke z calej trylogii przeczytalam do polowy bo to strszny chłam był. Film z taka obsadą na pewno obejrze:D

gość, 08-09-13, 18:05 napisał(a):gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Chcecie lalusiowatego gejucha zamiast tego ciacha ??? W ! T ! F ! ?????bomer może być, ale nie chcę bledel, jest za stara, więc nie mogę podpisać

gość, 08-09-13, 12:29 napisał(a):Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!Chcecie lalusiowatego gejucha zamiast tego ciacha ??? W ! T ! F ! ?????

Tak sie sklada ze on jest zajebisty i jest swietnym aktorem. Jest bardzo przystojny, seksowny i meski. Co prawda ja sobie tego calego Greya wyobrazalam jako wysokiego bruneta z niezadlugimi wloskami, ale mysle ze Charlie moze nas pozytywnie zaskoczyc i ze sobie poradzi z ta rola 😉

gość, 08-09-13, 17:58 napisał(a):Mam nadzieje, że będzie miał na plecach tatuaż SoA ;)W ogóle obejrzyjcie sobie lepiej Son of Anarchy- tam są prawdziwi faceci, a nie jakiegoś bzykającego mięczaka 🙂

Mam nadzieje, że będzie miał na plecach tatuaż SoA 😉

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, poczekajmy niech zagrają ci wybrani aktorzy a jak wyjdzie klapa to potem się bulwersujcie, a nie robicie szum, może akurat świetnie wpasują się w role.

nie wiem gdzie macie oczy ale on jest zaje**cie seksowny………. ah

Charlie jest zajebisty i wara od niego! Prawdziwy facet a nie jakiś wymoczek!!

hahahaha, piękne Kozaczek sceny wrzuca :D. Ten Charlie ma coś z Ledgera, jak dla mnie. A co do komentarza: gość08-09-13, 13:27, Oceń ten komentarz: 0 cytujWydaje mi się, że nie wybrali Bommera, bo nie byłby wiarygodny w swojej roli. Jest gejem.Jakie znaczenie ma orientacja seksualna aktora? Znam całe mnóstwo aktorów, którzy są hetero, a zagrali gejów znakomicie, w odwrotną stronę działa to tak samo.

tak lubię tą książkę a takiego okropnego faceta wybrali.. gdzie reżyser oczy ma ??

gość, 08-09-13, 12:10 napisał(a):on nie jest sekxowny.. ON NAWET NE JEST LADNY1 !! Poza tym wydaje mi sie ze za mlode dziewczyny siegaja po ta ksiazkeon jest seksowny i mega przystojny i basta!a 50 twarz Greya to mega gniot i syf, czytaja go polskie buraki i sie zachwycają, wstyd i żenada!!

Wydaje mi się, że nie wybrali Bommera, bo nie byłby wiarygodny w swojej roli. Jest gejem.

On będzie idealny.Zobaczycie

Ludzie! jeśli Wam zależy podpiszcie się na petycji która dotyczy zmiany aktorów na Matta Bomera i Alexis Bledel. Nie mogę tu podac linka ale bardzo łatwo ją znaleźć w google. Na chwilę obecną zebraliśmy niecałe 73 tysiace. Potrzebujemy więcej!

Mimo wszystko Bomer=Grey

nie jest taki zły, zawsze mogli wybrać gorzej ;D

on nie jest sekxowny.. ON NAWET NE JEST LADNY1 !! Poza tym wydaje mi sie ze za mlode dziewczyny siegaja po ta ksiazke

I tak wole Bomera

zgadzam sie z dwoma poprzednimi opiniami..matt to christian z krwi i kosci – dokladnie tak go sobie wyobrazalam- wtedy film bylby idealnym spelnieniem fantazji, ale z drugiej strony mam szacunek dla jego kariery haha…. wystylizuja charliego i bedzie dobrze,..tez jest seksowny ma w sobie cos niegrzecznego chlopca.

sorry ale takie sceny gdzie inny facet mu liże dupe to juz za wiele jak dla mnie, dzisiaj obiadu nie zjem