Kilka dni temu Basia Kurdej-Szatan w ostrych słowach skrytykowała postępowanie straży granicznej. I choć internetowy wpis szybko usunęła, w sieci niestety nic nie ginie. Gwiazda przeprosiła za swoje słowa, niemniej jednak zdążyła tą wypowiedzią oburzyć wielu fanów. Od tego momentu aktorka przechodzi poważny kryzys wizerunkowy. Dodajmy jeszcze, że Telewizja Polska już zapowiedziała, że kończy z nią współpracę, a stacja Polsat podobno nie ma dla niej zbyt wielu propozycji. Co więc dalej z karierą 36-latki? W tej sprawie wypowiedział się między innymi jej menadżer.

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP. Wydała kolejne przeprosiny!

Basia Kurdej-Szatan – co dalej z jej karierą?

I choć stacje telewizyjne odwracają się od Basi, wiele osób ze świata show biznesu stoi za nią murem i nie rozumie, dlaczego aktorka ponosi tak ogromne konsekwencje swojego emocjonalnego wpisu. Zdanie w tym temacie zabrał ostatnio też menadżer gwiazdy. Dominik Borkowicz rozmawiał z redakcją „Faktu”. Agent zaznaczył też , że jego podopieczna żałuje słów, które napisała.

Basi jest przykro, przeprosiła za całą sytuację. Na dziś wszystko zostało wypowiedziane z każdej strony. Jest zaplanowanych kilka rzeczy na przyszłość, ale teraz ciężko określić, czy coś się będzie zmieniało i jaka będzie wola podmiotów, z którymi trwają dyskusje. Czas pokaże – mówił Dominik Borkowicz.

Myślicie, że Basi uda się zażegnać ten wizerunkowy kryzys?

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży

Basia Kurdej-Szatan z mężem, gdy była w ciąży fot. Niemiec/AKPA

basia-kurdej-szatan-3

basia-kurdejszatan-5-35