Maffashion od jakiegoś czasu coraz częściej wypowiada się na dość kontrowersyjne tematy i coraz częściej wojuje z innymi gwiazdami. Za swoją szczerość dostała już bana od Jacka Kurskiego na TVP, kiedy zabrała głos po występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Maffashion zarzuciła Górniak hipokryzję! Artystka jej opowiada: „Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy”

Maffasion o Jarosławie Jakimowiczu

Julia Kuczyńska całkiem niedawno także weszła w potyczki z Edytą Górniak, kiedy skomentowała jej występ na koncercie #Murem za polskim mundurem” w Telewizji Polskiej: Hipokryzja – co? I jeszcze TEN utwór jest śpiewany – napisała Maff.

Cześć, Julia. Kiedy kłaniam się żywym pomnikom Historii Naszego Kraju, ty w tym czasie promujesz modę… Przemyśl następnym razem swoją strategię promocyjną. Twój młody wiek nie usprawiedliwia pychy – odpowiedziała jej Górniak. 

Influencerka teraz zadarła z Jarosławem Jakimowiczem, który ostatnio skomentował „lex TVN” w taki sposób: „Pożegnajmy to dziadostwo!!”. 

Zobaczcie, jak Maffashion się WŚCIEKŁA, że Lewandowski nie zdobył złotej piłki!

Maffashion postanowiła podzielić się przemyśleniami, które ostatnio leżały jej na sercu. Stwierdziła, że gwiazda TVP manipuluje i gardzi ludźmi za pieniądze podatników:

Od dłuższego czasu się zastanawiam, jakim cudem ten człowiek pracuje w jakiejkolwiek telewizji. Kilka razy widziałam jego program…, ze zdumieniem oglądałam (ciekawość), przecierając oczy i czując co chwilę ciarki żenady. I tu już nie chodzi o te konkretne wpisy dotyczące TVN. Ten człowiek… to, co i jak mówi. Na legalu gardzi ludźmi, obraża, manipuluje, ma setki wpadek na wizji i nie tylko… Siedzi w TV opłacanym z pieniędzy podatników. Jestem takim podatnikiem, wszyscy jesteśmy – napisała Kuczyńska.

Maffashion Fot. Kurnikowski/AKPA

Jarosław Jakimowicz nie przeszedł obojętnie obok wpisu influencerki. W ostrych słowach odpowiedział Julii i tak samo zarzucił jej manipulowanie, ale młodymi ludźmi:

Dziecko drogie. Takie jak ty to mistrzynie MANIPULACJI ‼️ Ja tak samo na legalu gardzę ludźmi za twoje pieniądze jak ty przez lata ściemniania młodym ludziom, pokazując swój wyimaginowany świat pogłębiałaś w nich kompleksy i depresje. A może teraz o tak modnej ostatnio ekologii wśród młodych? To tacy jak ty, którzy dostają większość rzeczy to REKLAMOWANIA za SETKI TYSIĘCY ZŁOTYCH przyczyniają się, że każdy młody człowiek chce więcej i więcej i produkuje się więcej i więcej tego badziewia. Na koniec na tekturze piszesz stop tam czemuś…… i udajesz zaangażowaną. Nie ośmieszaj się dziewczynko. Komedia . Obłuda . Żenada ‼️ – pisze Jakimowicz. 

Kuba Wojewódzki ostro o Maffashion i Wersow: „Chyba nigdy więcej jej nie zaproszę”

Podkreśla, że takie osoby jak Maffashion powodują u młodych ludzi kompleksy i depresje. Kończąc wpis nazwał Kuczyńską hipokrytką:

A co do moich programów każdy może wpisać w google „TVP INFO W KONTRZE ” i zobaczyć moje programy . Oznaczyłem insta tej dziewuchy i każdy może zobaczyć jaki CHORY świat aplikuje młodym ‼️ TAKIE JAK TY I TY POWODUJĄ KOMPLEKSY I DEPRESJĘ W DZIECIACH, KUMASZ? A czym twoje nakręcanie młodych naiwnych różni się od tego jak seniorów nakręca się na garnki i koce z wielbłąda? Niczym ‼️ Dosłownie każde zdjęcie to badziewie. HIPOKRYTKA ‼️️Chyba, że ty mnie z kimś mylisz – zakończyl Jakimowicz. 

Jarosław Jakimowicz Fot. AKPA/AKPA

Jarosław Jakimowicz, fot. AKPA

Jarosław Jakimowicz Fot. AKPA/AKPA