The Voice of Kids straciło kolejnego jurora – o odejściu z programu poinformował Jan Dąbrowski. Zdradził także, kto go zastąpi.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili PŁEĆ dziecka. „Ten balon zachowamy sobie na kiedy indziej”

The Voice of Kids Polska

Program gości na antenie TVP od 2018 roku i dzięki niemu udało się zaistnieć m.in. Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Najnowsza odsłona programu ma pojawić się na antenie 27 lutego.

Teraz wyszło na jaw, że w najnowszej edycji nie pojawi się uwielbiany przez widzów Jan Dąbrowski. Młody YouTuber wkrótce powita na świecie drugie dziecko.

Jan Dąbrowski oświadczył się Przybysz. Dostała PIĘKNY pierścionek

To cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów. Niestety, jednak w tym roku nie uda mi się być częścią tak cudownej sprawy jak ‚The Voice Kids – powiedział na pożegnanie Dąbrowski.

Wiadomo, kiedy urodzi Sylwia Przybysz! Jan Dąbrowski wyjawił datę

Wiadomo także, kto go zastąpi. Produkcja show zdecydowała, że będzie to 13-letni Oliwier Szot, który jako 10-latek zasłynął wykonaniem piosenki „Ulepimy dziś bałwana”, którą wyświetlono w serwisie YT ponad 15 mln razy.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na czerwonym dywanie.

Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, fot. Gałązka/AKPA.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - ich rodzina się powiększy.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Kurnikowski/AKPA.

Ciężarna Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na ściance.

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Jan Dąbrowski/fot. AKPA