Jane Seymour: Angelino, dużo jedz

383 383

Jane Seymour zabrała głos w sprawie zdrowia ciężarnej Angeliny Jolie (zobacz tapety). Przypomnijmy, że Angelina prawdopodobnie ma urodzić dzieci w wyniku cesarskiego cięcia już we wtorek 15 lipca.

Mam dla niej radę – niech trochę przytyje. Myślę, że powinna nabrać jeszcze trochę ciała, żeby móc wykarmić swoje dzieci. Moim zdaniem ona jest za szczupła – powiedziała „doktor Quinn”.

Aktorka przy okazji wspomniała o swoich komplikacjach porodowych:

Miałam zatrucie ciążowe i musiałam natychmiast poddać się cesarskiemu cięciu. Prawie straciłam życie. Dlatego radzę Angelinie, aby słuchała swoich lekarzy, jeśli każą jej do końca ciąży leżeć w łóżku. Niech mierzy ciśnienie co godzinę. Powinna bardzo poważnie traktować wszystkie zalecenia.

Uff… Nie ma to jak usłyszeć kilka ciepłych słów, które podtrzymają cię na duchu.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

21 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

lepiej dobre rady niż słowa krytyki

obczeacie jej oczy. jedno brązowe, drugie zielone…mam taką koleżankę, co z 2m widać, że jedno oko ma niebieskie, a drugie zielone. współczuje jej… ;p

A co ją to obchodzi ? Nagle zaczęła sie troszczyć o czyjąś ciąże ?A no tak ,w końcu rólka się skończyła, już się o niej nie mówi więc trzeba sie wypowiedzieć publicznie na jakiś chodliwy temat . Niech się moze zajmie podszkoleniem swego warsztatu aktorskiego .

Ale sensacja. To że Angelina jest chuda każdy widzi nie potrzebna jest rada specjalisty. A jeśli już to na pewno lekarz prowadzący udzielił jej wskazówki.

gość, 11-07-08, 21:54 napisał(a):obczeacie jej oczy. jedno brązowe, drugie zielone…mam taką koleżankę, co z 2m widać, że jedno oko ma niebieskie, a drugie zielone. współczuje jej… ;pniech sobie kupi soczewke

heh no to fajnie:))))

gość, 11-07-08, 00:48 napisał(a):Specjalistka się znalazła…myśli że jak zagrała w serialu panią doktor to już się zna na medycynie… Takie rady niech dają wykfalfikowani lekarze a nie podstarzałe aktorki:P 3maj się Angelina!!! Specjalistka czy nie, ważne że wypowiedź oparła na własnych doświadczeniach.

Ale wy wszystkie jesteście głupie!!!!

No, jestem pod wrazeniem, prawdziwa profesjonalistka!Ona wie, co to znaczy WCZUC SIE W GRANA ROLE 😉

emm… co jej sie z twarza stalo?

Bianka, 11-07-08, 11:41 napisał(a):Najlepszy sposób na zaistnienie w mediach ;Pracja hahah

ah cóż za fachowe rady xDDD

nie doktour queen tylko doktor quinn:Pa jolie powinna przytyć, to fakt

Najlepszy sposób na zaistnienie w mediach ;P

gość, 11-07-08, 01:05 napisał(a):dziwne takie rady. Pewnie nawet nie zna Angeliny a radzi jak jej osobista pani doktor. Taka moda jakaś nastała, by wpierdzielać się w czyjeś życie w ten sposób, dla rozgłosu pewnie :/racja

dr queen w koncu

lubiłam ją, ale nie potrzebnie daje rady Angelinie, Angelina ma lekarzy i sama wie ile ma jeść, nic na siłe!

Dr Quinn się pisze

gość, 11-07-08, 00:48 napisał(a):Specjalistka się znalazła…myśli że jak zagrała w serialu panią doktor to już się zna na medycynie… Takie rady niech dają wykfalfikowani lekarze a nie podstarzałe aktorki:P 3maj się Angelina!!! pff, o boze, chciała tylko dac porade ! zreszta sama rodziła dzieci, wiec pewnie troche wie

Specjalistka się znalazła…myśli że jak zagrała w serialu panią doktor to już się zna na medycynie… Takie rady niech dają wykfalfikowani lekarze a nie podstarzałe aktorki:P 3maj się Angelina!!!

dziwne takie rady. Pewnie nawet nie zna Angeliny a radzi jak jej osobista pani doktor. Taka moda jakaś nastała, by wpierdzielać się w czyjeś życie w ten sposób, dla rozgłosu pewnie :/