W kolejnym podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego pojawił się Janusz Chabior. Aktor znany z wielu ról, głównie czarnych postaci: „Służby specjalne”, „Kołysanka”, „Ślepnąc od świateł”, czy „Underdog”.

Janusz Chabior po raz pierwszy z narzeczoną na ściance (ZDJĘCIA)

Janusz Chabior o DŁUGACH w banku

Janusz Chabior udziela niezwykle rzadko wywiadów, więc teraz mamy okazje poznać bliżej aktora. Okazuje się, że nie walczy o role, tylko czeka na propozycje. Zdradził też, że dopiero od kilku lat nie ma zobowiązań wobec banku:

Umówiłem się z bankiem, że weźmiemy koszty po połowie, to można powiedzieć, że jest to jakiś sukces. Kwota była naprawdę niewielka, bo chodziło o 270 tys. zł. Dopiero niedawno, kiedy spłaciłem ten kredyt, to poczułem, że jest ta wolność finansowa – zdradził.

Podkreślił, że zarobki aktorów nie są kolorowe, jak wielu się wydaje: „Czasami ludzie wyobrażają sobie, że jeżeli zagrałem tyle ról, to powinienem mieć kilka domów i w tych domach jeszcze mieć lokajów, którzy będą nosić walizki. To troszeczkę wygląda inaczej”.

Janusz Chabior trafił do SZPITALA. „To co się zepsuło, naprawione”

Janusz Chabior o spotkaniu z „pedofilem”

Natomiast najbardziej szokującym wyznaniem było „spotkanie pedofila”. Chabior uciekł z domu razem z kolegą i pojechał nad morze, gdzie nie mieli noclegu. Wtedy na ich drodze stanął tajemniczy mężczyzna:

Był bardzo sympatyczny i empatyczny. Jak dowiedział się, że nie mamy gdzie spać, zaprosił nas do siebie i poczęstował alkoholem. Czuliśmy się wtedy bardzo dorośli – wspomina.

Aktor nie wiedział, że mężczyzna jest pedofilem, ale intuicja mu podpowiedziała, że jest w niebezpieczeństwie, kiedy przekręcił klucz w drzwiach:

Tknęło mnie, to, że przekręcił klucz w zamku. To był taki sygnał, chociaż w tamtych czasach w ogóle się nie mówiło o tym [pedofilii – przyp. red.], nikt taki [jak pedofil – red.] nie istniał (…). Mój kolega już zasypiał, a ja zobaczyłem, że klucz został przekręcony. Wyczułem, że coś jest z tą sytuacją nie halo – mówi Chabior.

OMG! Janusz Chabior takiego zdjęcia z młodszą żoną jeszcze nie pokazywał

Aktorowi sprytnie udało się uciec z domu „pedofila”:

Poprosiłem, żeby otworzył drzwi, bo już idziemy, a on powiedział, że nie otworzy ich. Wtedy zobaczyłem stojące na półce radio Śnieżnik. To był impuls, złapałem za to radio i wyrzuciłem je przez zamknięte okno. On wtedy bardzo szybciutko otworzył te drzwi i wyszliśmy – wspomina.

Janusz Chabior, Agata Wątróbska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Janusz Chabior, fot. Baranowski/AKPA

Janusz Chabior