Nie opadł jeszcze dobrze brokat po imprezie sylwestrowej TVP, a jej największy gwiazdor już zdążył nabroić. Jason Derulo we wczesnych godzinach porannych wdał się w bójkę – 4 stycznia.

Jason Derulo wstydzi się swojego występu dla TVP?!

Jason Derulo pobił dwóch mężczyzn

Gwiazdor zakopiańskiego Sylwestra nad ranem był widziany w Las Vegas. Portal TMZ dotarł do nagrania, na którym Jason Derulo wszczyna kłótnię z dwoma mężczyznami – władze potwierdzają, że doszło do pobicia.

Według rzecznika policji w Las Vegas policjanci zostali wezwani do bójki we wczesnych godzinach porannych 4 stycznia. Z relacji policji wynika, że Derulo pobił dwie osoby.

Pensje gwiazd w Sylwestra. Beata Kozidrak mimo skandalu nadal góruje, a Jason Derulo?

Nagranie TMZ, ujawnia, że ​​osoba zidentyfikowana jako Jason rzuciła się na dwóch mężczyzn przed hotelem ARIA, po tym, jak ktoś krzyknął w jego kierunku: „Hej, Usher! Pier**l się, s*k* !!!” Jason nie zastanawiając się długo ruszył w stronę jednego z nich i przewrócił go na ziemię. Chwilę po tym uderzył drugiego mężczyznę.

Kim jest Jason Derulo? Wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką

Według policji nie sporządzono żadnego zgłoszenia, ponieważ ofiary nie chciały wnieść oskarżenia i nie odniosły też żadnych obrażeń. Jason nie został aresztowany.

Jason Derulo Fot. TMZ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jason Derulo Fot. TMZ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum