Jason Derulo tak naprawdę ma na nazwisko Jason Joel Desrouleaux. Urodził się na Florydzie w USA – 21 września 1989 roku. Pierwszego managera miał już w wieku 12 lat i pisał teksty dla takich artystów jak: Diddy, Lil Wayne, Danity Kane, czy Sean Kingston. Potem przeprowadził się do Nowego Jorku, aby szkolić się w „The American Musical and Dramatic Academy„.

Kim jest Jason Derulo? Wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką

Jason Derulo usunął wpis o „Sylwestrze marzeń”! Dlaczego?

Dziś Jason Derulo znany z takich przebojów, jak „Want to Want Me„, „Wiggle”, „Swalla”, „Whatcha Say„, „Trumpets”, „In My Head” czy „Savage Love”. Swoje single i albumy sprzedaje w ponad 30 milionach egzemplarzy.

Jason Derulo już raz występował w Polsce w 2018 roku.  W czasie swojej światowej trasy koncertowej „2Sides” zagrał koncert na warszawskim Torwarze.

Artysta w piątek pojawił się na „Sylwestrze marzeń” z Dwójką, gdzie zagrał koncert, jednak zaledwie dwa dni później usunął ze swojego Instagrama zapowiedź występu, co nie umknęło uwadze internautów.

Obecność artysty na wydarzeniu wywołała wielkie poruszenie w sieci, gdy Jacek Kurski zapowiedział go jako „gwiazdę wieczoru” oraz dodał, że „Polacy zasługują na najlepszych artystów”. Niedługo potem fani artysty zaczęli zasypywać go wiadomościami:

„Najgorszy błąd w twoim życiu”

„Wstyd, że występujesz w reżimowej telewizji opresyjnego rządu. Wstyd!”

Pojawiły się również liczne komentarze nawołujące, by artysta odwołał swój występ.

Według informacji przekazywanych we „Wiadomościach” TVP mogliśmy usłyszeć, że „świat zazdrości Polsce Sylwestra Marzeń”. Czyżby jednak sam Derulo nie zazdrościł sobie udziału w tak wybitnym wydarzeniu i postanowił wymazać je zarówno ze swojej pamięci jak i Instagrama?

scena z: Jason Derulo, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Jason Derulo, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

jason-derulo

jason-derulo