Joanna Przetakiewicz jest założycielką domu mody La Mania, którego ojcem chrzestnym całego przedsięwzięcia był Karl Lagerfeld. Po latach bizneswoman zdecydowała się otworzyć La Mania Home, czyli akcesoria do domu, jak na przykład kieliszki do wina, szklanki, karafki, kawiarki, podkładki, serwetki, tace, czy świeczki.

Jaka ona jest szczupła! Małgorzata Rozenek-Majdan w białym garniturze na evencie La Manii (ZDJĘCIA)

LaMania Home pod ostrzałem

Teraz firma La Mania Home jest pod ostrzałem jednej z klientek, która pożaliła się na TikToku na ich produkt. Pokazała, co zadziało się w mieszkaniu po rozpaleniu jednej z ich świec. Okazuje się, że na ścianach i suficie pojawił się czarny osad i musi odmalować ściany.

Tak się kończy używanie świeczek od LaMania. Filmik jest już po wstępnym umyciu pomieszczenia. Pamiętajcie, żeby do ceny świeczek doliczać koszt odmalowania ścian i umycia pokoju – pisze klientka na TikToku

@pani_dulska Tak się kończy używanie świeczek od LaMania. Filmik jest już po wstępnym umyciu pomieszczenia. Pamiętajcie, żeby do ceny świeczek doliczać koszt odmalowania ścian i umycia pokoju. #lamania #lamaniafashion #lamaniahome ♬ PAINT THE TOWN RED - DojaFantasy (fan account)

Internauci nie mogli uwierzyć, że takie coś może się wydarzyć po rozpaleniu świec. Dopytywali, czy miała otwarte okno, czy prawidłowo działa wentylacja i czy na pewno ucięła knot. Natomiast kobieta zapewnia, że wszystko to zrobiła:

żarty, żarty… wyszorowałam łazienkę, a ściany będziemy malować. La Mania odezwała się w dm z prośbą o foto świeczki. Dziękuję Wam kochane dziewczyny, chłopaki i osoby za słowa wsparcia. Przykro mi, że nie tylko u mnie była taka jazda ze świeczką, już rozumiem z czym się musiałyście mierzyć – napisała klientka La Mani.

Joanna Przetakiewicz rozpływa się nad sukcesem syna

 

@pani_dulska 🤪 żarty, żarty… wyszorowałam łazienkę, a ściany będziemy malować. La Mania odezwała się w dm z prośbą o foto świeczki. Dziękuję Wam kochane dziewczyny, chłopaki i osoby za słowa wsparcia 😘🥰 przykro mi, że nie tylko u mnie była taka jazda ze świeczką, już rozumiem z czym się musiałyście mierzyć!!! #czyszczenielazienki #cleangirlaesthetic #swieczka #sadza ♬ Scream - Horror Sound Effect - Ultimate Horror Sounds

Zwróciliśmy się z pytanie do La Mania Home, czy to możliwe, aby ich świeczki robiły takie szkody w mieszkaniach. Firma zauważa, że materiał nie potwierdza, że to stało się od ich świec:

Opublikowany materiał w żaden sposób nie potwierdza i nie wskazuje naszego produktu jako przyczyny zaistniałych zabrudzeń. Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie nasze świece są produkowane w Polsce z wysokiej jakości wosków sojowych – podkreślają w rozmowie z Kozaczkiem.

Przypominają, że wszystkie świece powinny być użytkowane w odpowiedni dla nich sposób, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo: „Do najważniejszych zasad należą: przycinanie knota, niepozostawianie świeczki bez opieki, niepalenie jej dłużej niż 3h, nie użytkowanie świecy w małych pomieszczeniach bez dostępu do tlenu i odpowiedniej wentylacji”.

Joanna Przetakiewicz pokazuje kuchnię w Konstancinie. Jest rodem z „Alicji w Krainie Czarów”