Jeff Bezos i Lauren Sanchez nie mogli się powstrzymać od pocałunków, gdy na festiwalu w Cannes poinformowali świat filmu o swoim zaręczynach.

Jeff Bezos i Lauren Sanchez zaręczęni

Para pojawiła się w prestiżowym hotelu Cap du Cap-Eden-Roc w sobotni wieczór. Fotoreporterom nie udało się sfotografować pierścionka zaręczynowego, ale oboje wyglądali na szczęśliwych dzieląc się tą wiadomością, gdy pojawili na przyjęciu Vanity Fair w towarzystwie takich osób jak redaktorka naczelna Radhika Jones i producentka filmowa Ginevra Elkann, potomkini włoskiej dynastii Agnelli.

Jeff Bezos poleciał w kosmos. Nie uwierzycie, co powiedział po przylocie na ziemię

Wiadomo, że Bezos, 59-letni, którego fortuna według Forbesa została ostatnio oszacowana na 144 miliardy dolarów, oświadczył się swojej wieloetniejj miłości, 53-letniej Sanchez, gdy płynęli po Morzu Śródziemnym na jego nowej jachcie o wartości 500 milionów dolarów. Brylant w pierścionku jaki podarował ukochanej, jak podał jubiler serwisowi Page Six, ma 20 karatów.

Jednak ich romantyczny związek nie pozostaje bez skazy. Bezos i Sanchez byli oboje w związki, kiedy zaczęli się spotykać w 2017 roku.

Bezos, który zdobył swoje pierwsze pieniądze dzięki rozwojowi Amazona, był wtedy żonaty z Mackenzie Scott przez 25 lat. Mają wspólnie czworo dzieci.

W tym czasie Sanchez, była prowadząca programy „Good Day LA” i „Extra”stworzyła lukratywny biznes Black Ops Aviation, obsługujący hollywoodzkie wytwórnie. Była zamężna z hollywoodzkim agentem Patrickiem Whitesellem, dyrektorem wykonawczym Endeavor, macierzystej firmy WME, z którym ma dwoje dzieci, Ellę i Evana.

Obie pary przyjaźnily  od dłuższego czasu. Sanchez i Whitesell mieli drugi dom niedaleko posiadłości Bezosa o wartości 70 milionów dolarów w Seattle i często wychodzili wspólnie do restauracji.

Rozwód Jeffa Bezosa najdroższym na świecie

Obaj mężczyźni pracowali nad umowami dla filmowych i telewizyjnych przedsięwzięć Amazona, w tym nad nominowanym do Oscara filmem „Manchester by the Sea” w 2016 roku.

Uważa się, że Bezos i Sanchez zakochali się w sobie podczas pracy nad projektem filmowym dla jednej z jego firmy. Michael Sanchez powiedział Page Six, że para była tak sobą zachwycona, że nawet odwiedziła pewnego jasnowidza w Nowym Meksyku, aby uzyskać jasność co do swojej przyszłości.

„Lauren i Jeff są przekonani, że są dla siebie stworzeni – że jest to napisane w gwiazdach” – powiedział Page Six w 2019 roku.

Ale niezależnie od tego, czy tak przewidziały gwiazdy, czy nie, romans stał się głośny 9 stycznia 2019 roku, gdy National Enquirer ujawnił, że zdradzają swoich partnerów i opublikował intymne wiadomości między nimi.

 

/ Forum