Jeffree Star dorobił się fortuny na YouTube – w marcu 2020 roku jego kanał obejrzało ponad 17,7 mln użytkowników serwisu. Jest w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających gwiazd serwisu.

Jeffree Star – samobójstwo ojca, fatalne relacje z mamą. Dowiedzcie się WIĘCEJ o MEGA gwieździe YouTube’a!

Jeffree Star – zerwanie i nowa miłość

W styczniu 2020 roku celebryta rozstał się ze swoim wieloletnim partnerem Nathanem Schwandtem. Szybko jednak znalazł nową miłość, co momentalnie wzbudziło zainteresowanie zagranicznych obserwatorów.

Amerykańskie media zaczęły sugerować, że Jeffree płaci swoim partnerom za umawianie się z nim. Oskarżenia nasiliły się, kiedy w poniedziałek na Twitterze wizażysty pojawiło się zdjęcie z najnowszym partnerem. Momentalnie powróciły dawne kontrowersje i aluzje, jakoby partnerzy Jeffree mieliby czerpać korzyści majątkowe

Kylie Jenner w swoim GLAM ROOMIE. Pokazała się BEZ MAKIJAŻU

Na komentarz celebryty nie trzeba było długo czekać.

Wiem, że to dla wielu z was druzgocące, ale nie płacę nikomu z kim się spotykam, ani nikomu, kto mnie pie*rzy. Siostry, popracuje nad pewnością siebie, zaapelował.

W związku z tym, że wpis nie uciszył spekulacji, wkrótce pojawił się kolejny.

Zastanówcie się lepiej nad tym, jak zapłacicie wasze rachunki, a nie nad tym, kogo mam w ustach – napisał kontrowersyjny celebryta.

Jennifer Lopez pozazdrościła Kylie Jenner. Robi to samo, co celebrytka!

Z ustaleń magazynu The Shade Room wynika, że najnowsza miłość wizażysty to koszykarz, który był związany z drużyną uniwersytetu Duquesne w Pittsburghu, następnie grał w Austrii i Niemczech. Obecnie mieszka w Atlancie, a jego konto na Instagramie zmieniło ustawienia na prywatne.

Jeffree Star, fot. Twitter @JeffreeStar

Jeffree Star, fot. Twitter @JeffreeStar

Jeffree Star, fot. Twitter @JeffreeStar