Jej sukienka jest dwa razy starsza od niej!
Bella Hadid wystąpiła w unikatowej sukni z 1959 roku.

Zgodnie z obowiązującym trendem – nic nie powinno się marnować! Coraz częściej gwiazdy decydują się na zakładanie ubrań więcej niż raz. Przykładem może być Jennifer Lopez, czy Angelina Jolie. Stylista Belli Hadid odnalazł suknię Christiana Diora uszytą w 1959 roku. Okazało się, że suknia na miarę Złotej Ery Hollywood leży idealnie na 25-letniej słynnej modelce.
Bella Hadid zdradza, co zmieniła w swojej twarzy
Bella Hadid w sukni Diora z 1959 roku
Bella Hadid na doroczną galę Trust w Nowym Jorku, z której pozyskane fundusze służą znalezieniu miejsca pracy i możliwości zatrudnienia dla młodzieży w 20 różnych krajach założyła unikatową sukienkę vintage zamiast z najnowszej kolekcji.
Balowa kreacja z odkrytym dekoltem i długim trenem, upięte włosy w misternego koka oraz rękawiczki i biżuteria sprawiały, że modelka wyglądała w niej jak gwiazda kina z ubiegłego stulecia. Za projekt tej pięknej sukni odpowiadał sam Yves Saint Laurent.
Bella Hadid wyznaje, że płacze „prawie każdego dnia i każdego wieczoru”
Podczas gdy Bella wyglądała, jakby podróżowała w czasie, pozostałe gwiazdy obecne na imprezie postawiły na bardziej „współczesne stroje”.
Co myślicie o kreacjach vintage? Kupujecie takie?

New York, NY – Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York City, Credit line: BlayzenPhotos / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
GdzieWesele.pl | 5 maja 2022
Cudowna sukienka!
Anonim | 4 maja 2022
Przecież ich matka ma cały garaż/ schowek drogich ubrań i chętnie się nimi dzieli z córkami.
I co | 4 maja 2022
Komentarz jest jakiś zacofany no bo zdają sobie z tego sprawę że muszą się ubiorem dostosować do tego w jakim wieku jest gość na randce, co do tego że obie siostry są w tej kwestii niezawodne wiele może świadczyć ale co najważniejsze nie dyskryminują innych kobiet, które zdecydowały się na związki z facetami w ich wieku