Jennifer Garner i fotoreporter połączyli siły, aby pomóc komuś w potrzebie. Fotograf nagrywający aktorkę siedzącą w swoim samochodzie na parkingu w Santa Monica Beach, Kalifornia w niedzielę zarejestrował, gdy gwiazda otworzyła szybę i zaczęła rozmawiać z bezdomnym mężczyzną na wózku inwalidzkim.

Jennifer Garner pomaga bezdomnemu na oczach paparazzi

Uśmiechnięta Garner najpierw rozmawiała z mężczyzną zanim wręczyła mu plastikową torebkę wypełnioną niezbędnymi rzeczami. Kiedy zorientowała się, że mężczyzna jest boso, gwiazda natychmiast otworzyła drzwi swojego samochodu, wysiadła, ukucnęła przed nim i zaczęła zakładać mu skarpetki.

Co za widok! Ben Affleck ściska swoją eks Jennifer Garner [zdjęcia]

Mama trójki dzieci zauważyła fotografa kilka metrów od siebie i ruszyła w jego kierunku:

„Jaki masz rozmiar buta?” pytała wielokrotnie. „Czy mogę kupić mu buty? Potrzebuje butów.”

Fotograf pytał, jaki rozmiar potrzebuje mężczyzna, na co Garner odpowiedziała: „42 i pół”.

„Oh, mam 43! Mogę mu je dać? Mogę mu je dać” – odpowiedział z radością, mówiąc Garner, że nie musi mu płacić. Po tym, jak Garner założyła czarne buty fotografa na nogi mężczyzny, ten dodał, że ma koc w swoim samochodzie i również go zaoferował.

OMG! Córka przerosła Jennifer Garner. Syn zaskoczył t-shirtem

W kwietniu ubiegłego roku gwiazda zorganizowała akcję charytatywną w swoim domu z okazji swoich 50. urodzin. Jej chłopak John Miller, jej najstarsza córka Violet i aktor Adam Scott byli jednymi z tych, którzy pomagali podczas tej charytatywnej imprezy.

Forum