Jennifer Aniston ponownie znalazła się na ustach wszystkich kilka dni temu, kiedy magazyn „Women’s day” ogłosił, że gwiazda przyjęła pierścionek zaręczynowy od byłego męża. Jennifer nie skomentowała tych rewelacji, tylko skupiła się na pracy – aktorka wróciła na plan filmowy po przerwie spowodowanej pandemią.

Jennifer Aniston ZARĘCZYŁA SIĘ z Bradem Pittem?! Miała pokazać pierścionek

Jennifer Aniston na planie filmowym

Jennifer pojawiła się na planie serialu „The morning show”. Aktorka w mijającym roku otrzymała nagrodę Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych za rolę w produkcji. Zdjęcia realizowane są w Los Angeles i właśnie tam przyłapano gwiazdę „Przyjaciół”.

Paparazzi uchwycili Jen, gdy poprawiała makijaż. Przed rozpoczęciem ujęcia aktorka ucięła sobie pogawędkę z osobami z produkcji. Wiadomo, że tego dnia kręcono świąteczny odcinek. Jennifer była ubrana w długi biały płaszcz oraz czarne skórzane rękawiczki. W przerwach pomiędzy ujęciami stroiła zabawne minki.

Jennifer Aniston ADOPTOWAŁA psa. Urocze nagranie

„The Morning Show” jest docenionym przez krytykę serialem opowiadającym o perypetiach osób związanych z produkcją programu śniadaniowego. Jennifer gra w nim prezenterkę telewizyjną. Całość rozpoczyna się sceną, w której serialowy współpracownik zostaje oskarżony o molestowanie seksualne i z dnia na dzień topnieje całe jego życie.

Jennifer Aniston prawie zakończyła karierę aktorką! Nie uwierzysz, czym chciała się zajmować

Jennifer gra w nim prezenterkę telewizyjną i rozpoczyna się sceną, w której serialowy współpracownik (w tej roli Steve Carell) został oskarżony o molestowanie.

Wdzieliście „The Morning Show”?

Jennifer Aniston na planie "The Morning Show", fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston na planie „The Morning Show”, fot.  BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston na planie "The Morning Show"

Jennifer Aniston na planie „The Morning Show”, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston na planie "The Morning Show", fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston na planie „The Morning Show”, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum