W najnowszym wywiadzie dla Allure Jennifer Aniston odniosła się na temat plotek na temat rozstania z Bradem Pittem. Przez lata mówiono, że powodem ich rozwodu, był fakt, że aktorka nie chciała urodzić mu dziecka, bo ważniejsza była jej kariera. Aniston stwierdziła jednak, że było zgoła inaczej. Teraz do jej słów miał odnieść się także Brad.

Brad Pitt wspiera Jennifer

Aniston wyznała, że przez lata próbowała zajść w ciążę. I była to dla niej „bardzo trudna droga”. W słowach, których adresatem był jej były mąż, Brad Pitt wyznała, że przez lata mierzyła się z opinią samolubnej i tej, dla której liczy się tylko kariera. Wyznając, że tak naprawdę przez wiele lat starała się o dziecko, miała zdementować kłamstwa, według których powodem ich rozstania miała być nie chęć Jennifer do posiadania dzieci.

Jennifer Aniston przez lata starała się o dziecko. Teraz „czuje ulgę”

A powodem, dla którego mój mąż mnie zostawił, dlaczego zerwaliśmy i zakończyliśmy nasze małżeństwo, było to, że nie dałabym mu dziecka. To były absolutne kłamstwa. Nie mam zamiaru ukrywać czegokolwiek w tym temacie – powiedziała w wywiadzie dla Allure.

Jennifer wyznała, że przez lata ukrywała ten temat, bowiem chciała zostawić „coś dla siebie”.

Wiele lat ukrywałam moją historię o zapłodnieniu in vitro. Tak bardzo chronię te części, ponieważ czuję, że jest tak niewiele, co mogę zatrzymać dla siebie – kontynuowała.

Jennifer Aniston wręczyła nagrodę EMMY swojemu ojcu: „To dla mnie wielki zaszczyt”

Okazuje się, że jej były mąż nie ma problemu z jej wyznaniem i całym sercem jest z nią.

Brad szanuje decyzję Jennifer o ujawnieniu swoich zmagań z niepłodnością – powiedział informator w wywiadzie dla HollywoodLife. Oboje mieli swoje wzloty i upadki i są dzisiaj bardzo przyjaciółmi.

Jennifer Aniston w czarnej sukience na Emmy 2020

Jennifer Aniston/fot. Backgrid UK/Forum

Brad Pitt i Jennifer Aniston na imprezie

Brad Pitt, Jennifer Aniston/fot. FORUM

Jennifer Aniston is seen in Los Angeles, California.
 Forum