Jennifer Aniston (51 l.) przyznała, że poważnie rozważała rzucenie aktorstwa. Wszystko z powodu jednej, szczególnie wyczerpującej roli. Aniston miała na siebie inny pomysł. Chciała zajmować się czymś innym. Zgadniecie o jakim zawodzie marzyła?

Tak Jennifer Aniston przygotowywała się do Emmy! Zna to każda kobieta

Jennifer Aniston chciała rzucić aktorstwo

Każdy fan kultowego już serialu „Przyjaciele”, nie wyobraża sobie produkcji bez Rachel, w którą wcieliła się Jennifer Aniston. Ta rola przyniosła aktorce sławę i rozpoznawalność na całym świecie. Jednak początki kariery Jen nie należały do najłatwiejszych.

Jennifer Aniston ZAKOCHANA? „Utrzymują wszystko na poziomie flirtu”

Aniston uchodzi za prawdziwą ikonę Hollywood i na przestrzeni lat angażowała się w różne projekty. Każdy film z nią w roli głównej zbierał przychylne recenzje. Jednak życie na świeczniku zmęczyło aktorkę i przez jakiś czas miała dosyć grania w filmach.

Aniston była gościem popularnego podcastu SmartLess. W rozmowie z prowadzącym wyznała, że poważnie myślała o zakończeniu kariery.

Muszę powiedzieć, że przez ostatnie dwa lata przerwanie kariery przyszło mi do głowy, co nigdy wcześniej się nie wydarzyło – zaczęła Jen.

Aktorka w rozmowie dodała, że był czas – gdy aktorstwo „wyssało z niej życie, i nie była przekonana, czy to jest coś, co ją dalej interesuje”.

Jennifer Aniston w satynowej sukni na ściance.

Jennifer Aniston, fot.Forum/Zuma Press.

Jennifer nie chciała zdradzić, jaka rola skłoniła ją do ponownego rozważenia ścieżki kariery, ale cieszymy się, że postanowiła jej nie kończyć.

Zamiast tego Jen powiedziała, że ​​zawsze marzyła, by być projektantem wnętrz. Aktorka lubi otaczać się ładnymi przedmiotami i jest domatorką. Najbardziej lubi spędzać czas właśnie w domu, dlatego urządzanie tej przestrzeni było dla niej tak ważne.

Uwielbiam to. To moje szczęśliwe miejsce – powiedziała.

Lubicie oglądać Jen na wielkim ekranie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Aniston i Brad Pitt będą razem pracować. Zgodzili się na udział we wspólnym projekcie

Jennifer Aniston i Brad Pitt RAZEM na gali? To bardzo możliwe

Media NISZCZYŁY związek Jennifer Aniston i Brada Pitta? Szczere wyznanie aktorki

Jennifer Aniston na Złotych Globach.

Jennifer Aniston, Fot.Forum/Reuters.

Jennifer Aniston na ściance.

Jennifer Aniston/fot. Forum/Zuma Press.

Jennifer Aniston w codziennej stylizacji.

Jennifer Aniston Fot.Forum/Mega Agency.