W ostatnim wywiadzie dla magazynu „People” 53-letnia laureatka nagrody Emmy opowiedziała o tworzeniu sequela filmu „Murder Mystery” z Adamem Sandlerem (jej bliskim przyjacielem). Niestety nagrania, które odbywały się w Europie, a dokładnie w Paryżu przyćmione były sytuacją wojny w Ukrainie.

To były 3 miesiące poza domem. A to było wyzwaniem, nie tylko dlatego, że byłam z dala od moich psów, ale do tego Ukraina była o rzut kamieniem – powiedziała Aniston.

Jennifer Aniston wychodzi od kosmetyczki w Beverly Hills

Jennifer Aniston czuła się „bezużyteczna” kręcąc swój najnowszy film

Jennifer Aniston wyznała, że ​​czuła się „tak bezużyteczna” podczas nagrywania komedii po tym, jak prezydent Rosji Władimir Putin rozpoczął swoją inwazję na Ukrainę w lutym tego roku, ale wkrótce przypomniała sobie, jak ważny jest śmiech w życiu ludzi.

Jennifer Aniston w wywiadzie dla People

Przypomniałam sobie, że tego właśnie potrzebują ludzie. Ludzie chcą się śmiać. Ludzie potrzebują komedii. Ludzie lubią nie myśleć o niczym złym i zatopić się w głupim śmiechu – dodała Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston, tak dziękuje fanom za moc życzeń urodzinowych

Gwiazda nagradzanego serialu „Morning Show” przyznała, że ​​nie wywiera już na siebie „takiej presji” po przejściu pandemii. Aktorka powiedziała, że doszła do tego punktu w swoim życiu, w którym to ona wybiera sobie projekty, w które wierzy. Do tego pracuje z ludźmi, których po prostu lubi.

Jennifer Aniston Fot. MEGA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston w czarnej sukience

Jennifer Aniston w czarnej sukience fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Aniston wysiada z samochodu

Jennifer Aniston/fot. Backgrid USA/Forum