Każdy dzieciak, który oglądał filmy w latach 90. pamięta legendarną mamę Stifflera, jedną z najbardziej znanych ról aktorki Jennifer Coolidge. Nie miała nawet imienia, ale postać ta reprezentowała fetyszyzowaną ideę atrakcyjnej matki, którą podziwiają znajomi nastolatka. W filmie „American Pie” Coolidge doskonale reprezentowała ten stereotyp, ale najwyraźniej dzięki temu zyskała znacznie więcej niż tylko sławę.

Jennifer Coolidge przespała się z 200 osobami dzięki roli w „American Pie”

Jennifer Coolidge w związku z nominacją do Emmy za rolę Tanyi McQuoid w serialu „Biały Lotos” na HBO uaktywniła się ostatnio w mediach. W ostatnim wywiadzie dla „Variety” ujawniła naprawdę sporo „pikantnych faktów” o swoim życiu. Aktorka zdradziła jak wiele korzyści odniosła dzięki postrzeganiu jej jako MILF.

Szok! Żona aktora American Pie pokazała swoje łożysko (FOTO)

 „Miałam dużo zabawy w byciu MILF i miała dużo propozycji seksualnych dzięki„ American Pie ”. Odniosłam wiele korzyści dzięki udziałowi w tym filmie. – wyznała Coolidge.

Okazuje się, że ta kultowa rola przyniosła w życiu Coolidge bardzo wiele korzyści.

Skandaliczne zachowanie Cristiano Ronaldo. Policja wszczęła śledztwo!

„To znaczy, byłoby około 200 osób, z którymi nigdy bym normalnie nie spała. Może zwróciłam ich szczególną uwagę, ponieważ ludzie widzieli mnie jako mamę Stiflera lub kobietę „Legalnej Blondynki”. Więc jeśli widzą we mnie coś innego… Ludzie, którym nigdy nie mogłam zapukać do drzwi – nagle proszą mnie, żebym była częścią ich życia”.

Obecnie Jennifer Coolidge może liczyć na coraz więcej ról w tym już niedługo prawdopodobni będziemy ją podziwiać w „Legalnej Blondynce 3”.

 

Jennifer Coolidge is seen on „Jimmy Kimmel Live” in Los Angeles, California.
 Credit line: RB/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

New York City, NY -, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Cast member Jennifer Coolidge  Credit line: Mario Anzuoni / Reuters / Forum