Jennifer Garner i Ben Affleck rozstali się w 2015 roku. Rozwód pary sfinalizowano w 2018 roku. Przyczyną rozstania miała być choroba alkoholowa, z którą zmagał się aktor. Sam Affleck przyznał w jednym z wywiadów, że rozpad jego małżeństwa jest jego największą porażką.

Ben Affleck po rozstaniu z Aną da Armas wygląda TRAGICZNIE

Ben Affleck – związki

Ben Affleck był związany z Jennifer Lopez, z którą planował ślub w 2003 roku. Ostatecznie ceremonia została odwołana, a para rozstała się w w 2004 roku. Rok później aktor ożenił się z Jennifer Garner, zktóra doczekał się trójki dzieci: dwóch córek Violet (16 l.) i Seraphiny (12 l.) oraz syna Samuela (9 l.). Pomimo wsparcia, które w czasie terapii aktor otrzymał od żony, ich związek nie przetrwał. Po rozwodzie Affleck spotykał się z Lindsay Shookus, producentką telewizyjną, potem z modelką Playboya, Shauną Sexton. Jego ostatnią ukochaną była Ana de Armas. Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Choć od rozwodu Afflecka i Garner minęło już kilka lat, to media regularnie spekulują o ich ewentualnym powrocie. Okazuje się, że Jennifer zdarza się myśleć o byłym mężu. Kontekst, w którym Ben Affleck pojawia się w rozmyślaniach byłej żony, jest zaskakujący. Tuż po rozwodzie aktorka wyznała, że nie potrafi sobie wyobrazić spotkania z byłym mężem na ślubie ich dzieci.

Syn Jennifer Garner i Bena Afflecka zadebiutował w nowej fryzurze – nosi dwa kucyki (ZDJĘCIA)

Kiedy nasze dzieci wezmą ślub, będziemy tańczyć, wiem to teraz. Będziemy tańczyć boogaloo  i świetnie się razem bawić. Już się o to nie martwię – wyznała optymistycznie aktorka w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Bradley Cooper i Jennifer Garner są parą?!

Jennifer Garner po rozwodzie spotykała się z biznesmanem Johnem Millerem. Plotkarskie media sugerowały również związek z Bradleyem Cooperem.

 

 

Jennifer Garner z zaokrąglonym brzuchem

Jennifer Garner/fot. Forum

Jennifer Garner z córką Violet, fot. Boaz / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ben Affleck i Ana de Armas na spacerze z psami

Ana de Armas, Ben Affleck/fot. Forum

Ben Affleck i Ana de Armas, fot. Vasquez-Max Lopes-wagnerAZ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum