Jennifer Lawrence, 31-letnia aktorka znana przede wszystkim z „American Hustle” oraz trylogii „Igrzysk Śmierci”. Kilka dni temu po raz pierwszy pokazała się na ulicach Nowego Jorku z niecodziennym dodatkiem do stylizacji – ciążowym brzuszkiem!

Pierwsze zdjęcia Jennifer Lawrence na własnym WESELU. Błyszczała z daleka

Jennifer Lawrence spodziewa się dziecka

Jennifer Lawrence dotychczas bardzo skrzętnie chroniła prywatność swoją oraz jej nienarodzonego dziecka. Ukrywała przed mediami informacje o ciąży: nie publikując w internecie żadnych zdjęć lub informacji o swoim odmiennym stanie. Tym większym zaskoczeniem dla paparazzi było ujrzeć aktorkę beztrosko spacerującą po Nowym Jorku z mocno widocznym ciążowym brzuszkiem.

Informację  o ciąży Jennifer Lawrence ostatecznie potwierdził jej rzecznik.

Rozwiązanie ciąży jest przewidziane na zimę 2021/2022, chociaż dokładna data nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Na ten moment nie znamy również płci nowego członka rodziny.

Ojcem dziecka jest 5-lat starszy mąż aktorki – Cooke Maroney, dyrektor nowojorskiej galerii sztuki, z którym Lawrence zaręczyła się w lutym 2019, a w październiku wzięła sekretny ślub na zamku Belcourt na Rhode Island.

Jennifer Lawrence z mężem stawiają na wspólny relaks i idą na masaż dla par (FOTO)

Gwiazdy coraz częściej decydują się na utrzymywanie ciąży w sekrecie, by móc cieszyć się tym okresem tylko w gronie najbliższych. Do samego końca swoją ciążę jako tajemnicę trzymała polska modelka Julia Kuczyńska „Maffashion” oraz znana z „Gry o Tron” Sophie Turner (obecnie Jonas): aktorka jest bardzo czuła na punkcie prywatności swojego dziecka, do tego stopnia, że, mimo iż od porodu minął już rok, to w Internecie nadal nie uświadczymy zdjęć jej córeczki, Willi Jonas.

Stylistki Jennifer Lawrence pokazały jej zaręczynową sukienkę (ZDJĘCIE)

Czy w takim wypadku możemy liczyć na to, że Jennifer Lawrence pokaże światu swoje pierwsze dziecko? Miejmy nadzieję, że aktorka uchyli rąbka tajemnicy.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney fot. The Mega Agency / Forum