Jennifer Love Hewitt (44 l.) to aktorka, która pod koniec lat 90. i na początku lat 2000. była jedną z najlepiej zapowiadających się gwiazd młodego pokolenia w Hollywood. Aktorka ma na koncie takie kultowe tytuły, jak: „Koszmar minionego lata”, „Wielki podryw”, „Zakonnica w przebraniu” czy serial „Ich pięcioro”.

Jednak od lat pracuje głównie w produkcjach telewizyjnych, które nie zyskują międzynarodowej renomy. Mimo to Jennifer Love Hewitt wciąż wzbudza zainteresowanie, przede wszystkim w USA.

Pamiętacie Jennifer Love Hewitt? Tak wygląda bez makijażu

Teraz Jennifer Love Hewitt zdecydowała się na dużą zmianę. Aktorka, którą pamiętamy z ekranu, nie przypomina siebie. Czy to nowa fryzura? Gwiazda serialu „9-1-1-” zmieniła loki w kolorze blond na stonowanego boba. Jak wam się podoba w nowej wersji?

Przed i po! @nikkilee901 Jestem gotowa na jesień, napisała w social mediach.

Jennifer Love Hewitt w nowej wersji

Wielu z 1,4 miliona followersów aktorki zwróciło uwagę nie tylko na jej nową fryzurę, ale i… nową twarz. Według wielu Jennifer Love Hewitt w ogóle nie przypomina dawnej siebie, „Nowa fryzura? Raczej nowa twarz”, napisał jeden, inny dodał, „Co się stało z Jennifer, którą kiedyś kochaliśmy?!”

Pamiętacie Jennifer Love Hewitt? Miała TAKĄ fazę

Wielu obserwatorów wdało się również w dyskusję, że to jest „ściema” i mogą się założyć o wszystkie pieniądze świata, że to nie jest prawdziwa Jennifer Love Hewitt, „Nie ma szans, to nie ona”.

A jakie jest wasze zdanie?

JENNIFER LOVE HEWITT Fot.  Forum, Globe

Jennifer Love Hewitt na starych zdjęciach

Jennifer Love Hewitt Fot. Samuel Womack / PR Photos – Contact (1-866-551-7827) – Portrait Face Count: 1

Fot. Forum