Jeremy Meeks wyszedł z więzienia i zaczyna robić karierę

jeremy-meeks-g-R1 jeremy-meeks-g-R1

Jeremy Meeks (31 l.) okrzyknięty w 2014 roku najprzystojniejszym bandziorem, właśnie opuścił więzienie. Odsiadywał tam karę, którą sąd wymierzył mu za posiadanie broni i napad.

Zobacz: Jeremy Meeks nie taki piękny i nie taki grzeczny (FOTO)

Kiedy na sali sądowej Meeks usłyszał wyrok “27 miesięcy”, nie załamał się, bo miał już co robić. Policyjna fotka, która narobiła sporo zamieszania w mediach plotkarskich, dotarła tez do przedstawicieli branży modowej. Meeks pierwszy kontrakt z agencją podpisał jeszcze w więzieniu.

Teraz, kilka dni po wyjściu na wolność, młodzieniec z kryminalną przeszłością zbiera oferty. Jego menedżer, Jim Jordan, zapewnia, że potencjalnemu modelowi pracy nie zabraknie.

– Teraz musimy wszystko poukładać i zaplanować. Rozmawiamy z kilkoma agencjami. W grę wchodzi też rola w filmie. Wiele rzeczy może się zdarzyć – zapowiada przedstawiciel Meeksa.

Sam Jeremy na razie chce się nacieszyć rodziną. Wrócił do żony i syna, za którymi bardzo tęsknił.

Chcę podziękować mojej rodzinie i wszystkim za miłość, wsparcie i modlitwę – napisał Meeks na Instagramie.

Czekamy zatem na pierwsze zdjęcia reklamowe Meeksa.

Zobacz też: JEREMY MEEKS BĘDZIE NOSIŁ UBRANIA OD PROJEKTANTÓW

Bout to start this countdown!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Happy Valentine's Day ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Counting down the days

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

   
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

40 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 11-03-16, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 13:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.A za co tam trafiłaś?[/quote]Parę bójek oraz głównie przez zaniedbanie obowiązku szkolnego. Kiedy znalazłam do niej drogę to było dla wszystkich święto. Robiłam bardzo dużo głupich rzeczy jednak nie jest to miejsce na ich opisywanie. Mama wychowywała mnie sama, brakowało nade mną silnej ręki, choć może to też z innej przyczyny. Najwidoczniej musiałam przejść taką drogę, aby dojść do zrozumienia siebie i aby znaleźć się w miejscu którym teraz jestem. Wierzę, że nic nie dzieję się bez przyczyny i musiałam przeżyć te doświadczenia, aby być teraz takim człowiekiem:)[/quote]W życiu różnie bywa, ale dobrze, że w końcu odnalazłaś właściwą (dla Ciebie) drogę. Życzę Ci powodzenia, bo na pewno się przyda! ;)[/quote]Dziękuję i wzajemnie! 🙂

[b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.

[b]gość, 11-03-16, 15:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 13:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.A za co tam trafiłaś?[/quote]Parę bójek oraz głównie przez zaniedbanie obowiązku szkolnego. Kiedy znalazłam do niej drogę to było dla wszystkich święto. Robiłam bardzo dużo głupich rzeczy jednak nie jest to miejsce na ich opisywanie. Mama wychowywała mnie sama, brakowało nade mną silnej ręki, choć może to też z innej przyczyny. Najwidoczniej musiałam przejść taką drogę, aby dojść do zrozumienia siebie i aby znaleźć się w miejscu którym teraz jestem. Wierzę, że nic nie dzieję się bez przyczyny i musiałam przeżyć te doświadczenia, aby być teraz takim człowiekiem:)[/quote]W życiu różnie bywa, ale dobrze, że w końcu odnalazłaś właściwą (dla Ciebie) drogę. Życzę Ci powodzenia, bo na pewno się przyda! ;)[/quote]Dziękuję i wzajemnie! :)[/quote]Ależ proszę! dzięki

[b]gość, 11-03-16, 13:31 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 13:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.A za co tam trafiłaś?[/quote]Parę bójek oraz głównie przez zaniedbanie obowiązku szkolnego. Kiedy znalazłam do niej drogę to było dla wszystkich święto. Robiłam bardzo dużo głupich rzeczy jednak nie jest to miejsce na ich opisywanie. Mama wychowywała mnie sama, brakowało nade mną silnej ręki, choć może to też z innej przyczyny. Najwidoczniej musiałam przejść taką drogę, aby dojść do zrozumienia siebie i aby znaleźć się w miejscu którym teraz jestem. Wierzę, że nic nie dzieję się bez przyczyny i musiałam przeżyć te doświadczenia, aby być teraz takim człowiekiem:)[/quote]W życiu różnie bywa, ale dobrze, że w końcu odnalazłaś właściwą (dla Ciebie) drogę. Życzę Ci powodzenia, bo na pewno się przyda! 😉

[b]gość, 11-03-16, 13:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.A za co tam trafiłaś?[/quote]Parę bójek oraz głównie przez zaniedbanie obowiązku szkolnego. Kiedy znalazłam do niej drogę to było dla wszystkich święto. Robiłam bardzo dużo głupich rzeczy jednak nie jest to miejsce na ich opisywanie. Mama wychowywała mnie sama, brakowało nade mną silnej ręki, choć może to też z innej przyczyny. Najwidoczniej musiałam przejść taką drogę, aby dojść do zrozumienia siebie i aby znaleźć się w miejscu którym teraz jestem. Wierzę, że nic nie dzieję się bez przyczyny i musiałam przeżyć te doświadczenia, aby być teraz takim człowiekiem:)

Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.

zakazana morda i ta cynkówa przy oku…

[b]gość, 11-03-16, 12:58 napisał(a):[/b]Brawo! Każdemu należy się druga szansa! 🙂 Nie wiadomo, jaką miał sytuację życiową i co go zmusiło do tego napadu, może zwykła głupota, a może bieda? Nie ważne, ważne, że teraz nie będzie musiał robić żadnych głupstw bo życie dało mu ogromną szansę i możliwości, które pewnie wykorzysta. Jako młoda dziewczyna spędziłam zaledwie 3 miesiące w ośrodku wychowawczym, jednak wystarczyły one w zupełności bo teraz jestem człowiekiem innym o 180 stopni, rozwijającym się duchowo i fizycznie. Życzę każdemu z osobna dużo szczęścia i aby na was też spływały takie szanse od losu 🙂 A kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Miłego dnia wszystkim.A za co tam trafiłaś?

[b]gość, 10-03-16, 19:26 napisał(a):[/b]Jezu jak wy pieprzycie kobiety. Zapraszam do Niemiec kupa uchodzcow co na brak seksu w tv narzeka wiec wybor duzy wystarczy sie przy obozach zakrecic. Chryste co za durne baby.W Niemczech są czarne sterczące, soczyste, nabrzmiałe I chętne kutasy? To co ja jeszcze w Polsce robię?!

[b]gość, 10-03-16, 13:08 napisał(a):[/b]o to to!!! ten biały murzyn doprowadzal mnie do szaleństwa Ale teraz znów o nim głośno mam nadzieję że zostawi swoją zonke rozlazlego paszteta i znajdzie kobietę godna jegoOn nawet będąc żebrakiem mógłby mieć każdą. Dlatego dziwi mnie fakt, że takie byle coś ruchał.

murzyńskie rysy ,,i te wodniste zimne oczy ,on sie naprawde podoba?

dziwnie wygląda jedyny atut to że ma jasne oczy do ciemnej karnacji ale widać na kilometr że to bandzior i nie wiem jak można się interesować takim człowiekiem! chyba tylko jakieś typowe “sunie”….

[b]gość, 10-03-16, 18:42 napisał(a):[/b]jego palka jest na wpół biała i na wpol czarna ciekawy przypadekW zebrę

Piękny jest chyba mulat? Dlaczego u nas w Polsce nie ma murzynów? Tylko murzyni są seksowni i wyuzdani! Dniami i nocami marzę o czarnym pytongu, Boże daj mi czarne pytony do sypialni!

taki se, nie wygląda męsko, a raczej jak ofiara losu

Nic specjalnego, kolorowy

Ciekawe jaki ma uśmiech bo mam wrażenie, że jak się uśmiechnie to będzie trzeba uciekać

Ma ładne oczy i na tym koniec. Ogólnie wyglada jak taki typowy cpun i kryminalista. I jeszcze ta łezka na twarzy.

[b]gość, 10-03-16, 14:17 napisał(a):[/b]on jest tylko przystojny na tym jednym, policyjnym zdjęciu.. na innych jest przeciętny i jeszcze te tatuaże na szyi..To samo zauwazylam. Na zdjeciu policyjnym- mega! A reszta.. hm w ogole mi sie nie podoba. Ciekawe o co kaman

Bardzo przystojny, ale przeszłość nieciekawa…

Kolesiowi się w życiu fuksło, że ktoś zrobił mu dobre zdjęcie i laski oszalały. A tak serio to ma szansę wyjść na prostą i zacząć od nowa, to w sumie dobry przykład dla ludzi, że zawsze jest szansa odciąć się od szemranej przeszłości i pójść nową drogą oby tego nie spartaczył tylko.

Jezu jak wy pieprzycie kobiety. Zapraszam do Niemiec kupa uchodzcow co na brak seksu w tv narzeka wiec wybor duzy wystarczy sie przy obozach zakrecic. Chryste co za durne baby.

Brała bym! Boski!

Stawiam ze ma jędrnego ciemnobeżowego pytonga o imponujących wymiarach

[b]gość, 10-03-16, 14:21 napisał(a):[/b]napewno jest boski w łÓżku i ma dobre geny dzieci do niego podobne,a zonka szybko pójdzie w odstawke Na pewno to ty nie potrafisz pisać po polsku. Reszta jest projekcją twojego chorego umysłu wielkości ziarnka piasku.

jego palka jest na wpół biała i na wpol czarna ciekawy przypadek

i tak oto promuje się patologię. nie musisz nic umieć, wykształcenie ci niepotrzebne liczy się wygląd i narobienie szumu wokół własnej osoby. świat zmierza w bardzo złym kierunku…

Teraz nawet kryminalista zrobi karierę. A tak wogole nie jest on ani przystojny ani wyjatkowy taki zwykly czarnuch.

tzw efekt aureoli,,, na pewno mu dali mniejszy wyrok za to ze jest atrakcyjny i symetryczny, gdyby był przeciętny dostałby więcej lat.

i tak oto promuje się patologię. nie musisz nic umieć, wykształcenie ci niepotrzebne liczy się wygląd i narobienie szumu wokół własnej osoby. świat zmierza w bardzo złym kierunku…

napewno jest boski w łÓżku i ma dobre geny dzieci do niego podobne,a zonka szybko pójdzie w odstawke

[b]gość, 10-03-16, 13:08 napisał(a):[/b]o to to!!! ten biały murzyn doprowadzal mnie do szaleństwa Ale teraz znów o nim głośno mam nadzieję że zostawi swoją zonke rozlazlego paszteta i znajdzie kobietę godna jegoOn jest Mulatem, a nie “białym Murzynem”.

Jak koleś, który ma zonę i dziecko moze robić napad z bronią…

Przystojniak. Szkoda, że od początku nikt się nim nie zainteresował. Ludzie z biedy i w towarzystwie nieodpowiednich osób popełniają różne głupstwa. Pewnie nie miał łatwo, a rodzinę trzeba było jakoś utrzymać.

Jeżeli już mowa o przestępcach i ich aparycji to nikt nie pobije Kajetana P., to on jest atrakcyjny ( ma przynajmniej w mojej opinii “to coś”) a nie Jeremy-wielki facet z wystającymi żyłami i tatuażami.

Ta jego żona to nieciekawa i przeciętna

Czyżby miał beznadziejne zęby???

o to to!!! ten biały murzyn doprowadzal mnie do szaleństwa Ale teraz znów o nim głośno mam nadzieję że zostawi swoją zonke rozlazlego paszteta i znajdzie kobietę godna jego

on jest tylko przystojny na tym jednym, policyjnym zdjęciu.. na innych jest przeciętny i jeszcze te tatuaże na szyi..

Kobieto bądź mężczyzna niezłe masz wzorce