Jessica Alba: Byłam pulchna i chorowita (FOTO)

1-79-R1 1-79-R1

Dziś jest jedną z najbardziej cenionych bizneswomen. Jej marka produkująca ekologiczne kosmetyki i produkty dla dzieci przynosi kokosy. Poza tym Jessica Alba jest znaną aktorką chętnie zapraszaną na czerwone dywany i wywiady. W dzieciństwie wcale nie była dzieckiem wybijającym się ponad rówieśników.

Alba była wyjątkowo chorowita. Cierpiała na niedodmę, przez co non stop walczyła z nawracającym zapaleniem płuc. Były też niemiłe przygody z wyrostkiem i migdałkami. Tak wspomina swoje dzieciństwo w najnowszym wywiadzie dla Self:

– Byłam w drużynie pływackiej i zawsze byłam ostatnia. Byłam pulchna i powolna. Płakałam, bo nie mogłam oddychać. Rodzice zawsze mnie dopingowali.

Alba nie kryje, że Hollywood zawsze traktowała jako biznes:

– Zawsze miałam zacięcie do biznesu. Tak traktowałam Hollywoood. Wszystko kalkulowałam.

Dziś Alba chce dać swoim córkom wszystko to, co najlepsze.

Gratulujemy sukcesu!

&nbsp
Jessica Alba: Byłam pulchna i chorowita (FOTO)

Jessica Alba: Byłam pulchna i chorowita (FOTO)

Jessica Alba: Byłam pulchna i chorowita (FOTO)

   
22 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Nie była wcale pulchna. Tak po prostu wygląda zdrowe dziecko. Jak patrzę na te wszystkie małe szkielety, to słabo mi się robi – wychowane na modyfikowanym żarciu, kubusiach i zapychaczach, niedożywione.

[b]gość, 27-09-15, 23:15 napisał(a):[/b]Ta jej starsza córka jest mega podobna do niej jak była m ala…“mega podobna” – cóż to za stwierdzenie? Po polsku to? Jedna z komentujących zastanawiała się, czy będziemy się śmiać z dzisiejszej mody za parę lat. Z języka rodem od niedouczonych gimbusów na pewno… Nie umiesz po polsku wyrazić swoich myśli? Taki to problem?

On a jest idealna 😊

Ta jej starsza córka jest mega podobna do niej jak była m ala…

jest naprawde sliczna, chociaz szkoda, ze w ogole nie ma talii, wtedy bylaby idealna 🙂

[b]gość, 27-09-15, 22:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 20:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 15:32 napisał(a):[/b]Ach ta moda wczesnych lat 90!Te wielkie natapirowane grzywy, te kiczowate ciuchy można się pośmiać!Ciekawe czy za 10 lat bedziemy się śmiać z obecnej mody, fryzur?Z czego jak z czego ale z brwi wymalowanych jak pijawki to 1000%[/quote]Mam nadzieję, że z selfie i wszystkiego co z tym związane.[/quote]Dokładnie.

[b]gość, 27-09-15, 20:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 15:32 napisał(a):[/b]Ach ta moda wczesnych lat 90!Te wielkie natapirowane grzywy, te kiczowate ciuchy można się pośmiać!Ciekawe czy za 10 lat bedziemy się śmiać z obecnej mody, fryzur? Z czego jak z czego ale z brwi wymalowanych jak pijawki to 1000%[/quote]Mam nadzieję, że z selfie i wszystkiego co z tym związane.

Śliczna kobieta, i do tego naturalna. Faktycznie, może nie ma super talii, ale gdybym miała taką buźkę, wcale bym się tym nie przejmowała 🙂

zazdroszczę jej bo jest piękna. też bym tak chciala

[b]gość, 27-09-15, 15:32 napisał(a):[/b]Ach ta moda wczesnych lat 90!Te wielkie natapirowane grzywy, te kiczowate ciuchy można się pośmiać!Ciekawe czy za 10 lat bedziemy się śmiać z obecnej mody, fryzur? Z czego jak z czego ale z brwi wymalowanych jak pijawki to 1000%

[b]gość, 27-09-15, 14:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 12:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 12:04 napisał(a):[/b]Nie rozumiesz bo jestes ograniczona.W jakim sensie ograniczona? Bo nie rozumie zachwytu nad urodą Alby? Jak dla mnie też nie jest ósmym cudem świata, ale to znaczy że mam wywzywać ludzi którym się ona podoba od ograniczonych? Ogarnij się dziewczyno, bo po twoim komentarzu widać kto tu jest ograniczony.[/quote]”W jakim sensie ograniczona? Bo nie ROZUMIE zachwytu nad urodą Alby” Co Ty piszesz o sobie samej w 3. os.? 1.os.: nie rozumieM, 2.os: nie rozumiesz, 3.os. nie rozumie. Powtórz sobie odmianę czasowników, bo walisz byki, że aż wstyd[/quote]Przecież ona pisze o kimś innym a nie o sobie samej. Wskazuje na to np. “jak dla mnie też nie jest ósmym cudem świata”.

[b]gość, 27-09-15, 15:32 napisał(a):[/b]Ach ta moda wczesnych lat 90!Te wielkie natapirowane grzywy, te kiczowate ciuchy można się pośmiać!Ciekawe czy za 10 lat bedziemy się śmiać z obecnej mody, fryzur?Będziemy, będziemy 🙂 Niby się nam wydaje, że już więcej się w modzie nie da wymyślić i to co nosimy wydaje się nam normalne(a to sprzed dekad śmieszne-bo czy moda z ok 2005 roku nie jest straszna?), ale mówię wam, że za 10 lat wszystko będzie wyglądać inaczej.

Prześlicznie wyszła na okładce magazynu Self. Podoba mi się na równi z okładką Niny Dobrev 🙂

Ach ta moda wczesnych lat 90!Te wielkie natapirowane grzywy, te kiczowate ciuchy można się pośmiać!Ciekawe czy za 10 lat bedziemy się śmiać z obecnej mody, fryzur?

[b]gość, 27-09-15, 12:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 27-09-15, 12:04 napisał(a):[/b]Nie rozumiesz bo jestes ograniczona.W jakim sensie ograniczona? Bo nie rozumie zachwytu nad urodą Alby? Jak dla mnie też nie jest ósmym cudem świata, ale to znaczy że mam wywzywać ludzi którym się ona podoba od ograniczonych? Ogarnij się dziewczyno, bo po twoim komentarzu widać kto tu jest ograniczony.[/quote]“W jakim sensie ograniczona? Bo nie ROZUMIE zachwytu nad urodą Alby” Co Ty piszesz o sobie samej w 3. os.? 1.os.: nie rozumieM, 2.os: nie rozumiesz, 3.os. nie rozumie. Powtórz sobie odmianę czasowników, bo walisz byki, że aż wstyd

[b]gość, 27-09-15, 12:04 napisał(a):[/b]Nie rozumiesz bo jestes ograniczona.W jakim sensie ograniczona? Bo nie rozumie zachwytu nad urodą Alby? Jak dla mnie też nie jest ósmym cudem świata, ale to znaczy że mam wywzywać ludzi którym się ona podoba od ograniczonych? Ogarnij się dziewczyno, bo po twoim komentarzu widać kto tu jest ograniczony.

Taka srednia, nie rozumiem tego zachwytu nad nia.

Śliczna

Śliczna i mądra dziewczyna !

Nie rozumiesz bo jestes ograniczona.

Teraz widać jak Honor jest podobna do mamy! Wyrobi się tak samo jak ona!

ach te lata 80