40-letnia Jessica Alba świętowała urodziny swojej nastoletniej córki, m.in. uroczym wpisem na swoim Instagramie. Jej córka Honor skończyła właśnie 13 lat (w Stanach to właśnie 13-stka jest wiekiem kiedy oficjalnie można mówić o kimś nastolatek lub nastolatka, tj. w języku angielskim: eleven, twelve, ThirTEEN). Aktora wraz ze swoim wieloletnim mężem Cashem Warrenem posiada jeszcze 9-letnią córkę Haven i 3-letniego syna Haysa).

Jessica Alba z całą rodziną – najmłodszy syn daje w kość, córka to cała mama!

„Moja nastolatka!!!! To jest 13 lat! Honor – tak, już jesteś ode mnie o wiele wyższa, o czym uwielbiasz mi przypominać. Ale masz złote serce, jesteś pełna współczucia, jesteś zła, mądry, głupia, przezabawna i taki miła… Jestem z ciebie taka dumna. Przepraszam, że ilekroć patrzę na ciebie zbyt długo, wybucham płaczem – to łzy szczęścia, bo miłość do ciebie jest tak głęboka, tak głęboka i smutna, że ​​nie mogę wytrzymać (…) Pamiętaj, aby chłonąć każdą chwilę. Kocham cię całym sercem i duszą. ~ twoja mama.”

Niestety nie obeszło się bez przykrych komentarzy, a raczej komentarzy określających niedowierzanie. 13-letnia Honor jest bardzo podobna do swojej mamy i jest prześliczną dziewczynką. Jednak wzrost i uroda sprawiają wrażenie, że wydaje się bardzo dorosła, jak na swój wiek.

Komentujący zdjęcia Honor Warren, córki Jessiki Alby, zwrócili uwagę, że dziewczynka, nastolatka równie dobrze mogłaby oszukać, że jest pełnoletnia, czytamy na Instagramie aktorki, „Jest piękna i gwarantuje, że wpuściliby ją do każdego baru” lub „Musiałam spojrzeć dwa razy, bo myślałam, że to ty Jessicko, nie twoja córeczka”.

Jessica Alba na zakupach z 11-letnią córką Honor – coraz bardziej przypomina mamę (ZDJĘCIA)

Trzeba przyznać, że rzeczywiście 13-letnia córka aktorki jest piękna (i życzymy jej udanych urodzin!), ale można by mylnie ocenić jej wiek, na plus. A jakie jest wasze zdanie?

Jessica Alba z córkami

Jessica Alba z córkami fot. redit line: ROL-fb / X17 / Forum