Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

6-R1 6-R1

Przyzwyczailiśmy się do widoku uśmiechniętej Jessiki Alby. Tym razem jednak gwiazdka wyraźnie była niezadowolona.

Aktorka przebywa aktualnie w Nowym Jorku, gdzie panuje ponura atmosfera, która najwidoczniej udzieliła się Jess. Alba z pochmurna miną idealnie wpasowała się w nowojorski klimat. Zdecydowanie wolimy ją w rodzinnym wydaniu z uśmiechem na twarzy.

Tymczasem żona Casha Warrena do Wielkiego Jabłka sprowadziły interesy. Jessica gra w nowym filmie How To Make Love Like An Englishman. Aktorka powróciła na plan filmowy.

– Jak dzieci były mniejsze nie chciałam pracować. Dobrze się czułam siedząc w domu i wychowując dzieci – mówi Jess.

Może ta smutna mina to po prostu matczyna tęsknota?

&nbsp
Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

Jessica Alba smutna w Nowym Jorku? (FOTO)

 
26 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 22-01-14, 17:24 napisał(a):ten facet ze zdjęcia z jess wygląda jak kim dzong ilhahahahaha “oni” wszyscy wygladaja jednakowo (bez obrazy 😉 )

Smutna bo się nie uśmiecha? Może najzwyczajniej w świecie zmęczona.

Ona zawsze ma taka mine… tylko na czerwonym dywanie sie uśmiecha

ponura atmosfera w nowym jorku haha to zapraszam do radiomia, bydgoszczy czy kielc :)))

pizga to co ma się śmiać

gość, 22-01-14, 19:34 napisał(a):a ja słyszałam że Paul Walker był w niej zakochany a ona nie odwzajemniła jego uczucia;/każdy ma inny gust.

a ja słyszałam że Paul Walker był w niej zakochany a ona nie odwzajemniła jego uczucia;/

gość, 22-01-14, 19:05 napisał(a):gość, 22-01-14, 10:25 napisał(a):może jest załamana śmiercia Paula Walkera?grali w jednym filmie…i ponoc mieli romans,aż dziwie sie że nie byli parą ,dzeici byłby przynajmniej piękniejsze.:))))oni byli kiedyś razem,ale go rzuciła.w into the blue

gość, 22-01-14, 10:25 napisał(a):może jest załamana śmiercia Paula Walkera?grali w jednym filmie…i ponoc mieli romans,aż dziwie sie że nie byli parą ,dzeici byłby przynajmniej piękniejsze.:))))oni byli kiedyś razem,ale go rzuciła.

zle wyglada chyba po rez pierwszy na wiecej lat niz ma ii w pierwszej chwili bylam pewna ze to kourtney kardashian

ten facet ze zdjęcia z jess wygląda jak kim dzong il

ładna jest

jest piekna kobieta, alw tutaj wyglada jakos niekorzystnie..

Ma świetną czapkę, też chcę taką

Wy serio tak z tym Walkerem? Nieźle macie pojechane:P

Paul byl zbyt normalny i inteligentny dla laski jej pokroju. Sama przyznala , ze jak byla mlodsza interesowalo ja glownie to jak wyglada. nie jest zbyt lotna umyslowo a taki facet jak on potrzebowal laski z pasjami! poza tym ona byla fotografowana juz setki razy po jego smierci z ucieszona geba, nawet dzien po tragedii wiec jej mina nie jest na pewno z nim zwiazana!

co za kretyńska czapka wyglada jakby była stożkogłowa

Ja gdy ide ulicą tez nie szczerze zębów, i mało kto tak robi, nie wygląda na smutną normalna mina.

gość, 22-01-14, 10:44 napisał(a):nie szczęsliwa byłaby z tym Paulem,bo on wolała szybkie samochody.tzn.on wolał

Ladnie wyglada.

z tego co wiem to byli dobrymi przyjaciółmi,ale tez dziwie sie że Jessica nie skusiła sie na takiego przystojniaka,byli by piękna parą i małżeństwem.

nie szczęsliwa byłaby z tym Paulem,bo on wolała szybkie samochody.

gość, 22-01-14, 10:27 napisał(a):z tego co wiem to byli dobrymi przyjaciółmi,ale tez dziwie sie że Jessica nie skusiła sie na takiego przystojniaka,byli by piękna parą i małżeństwem.a po co jej dzieciaty facet?szukała takiego który jest całkowicie wolny,i nie trudni sie durnotami,szybkie samochody to zło!

Jessica ładna jak zwykle ale może faktycznie przygnębiona po śmierci Paula,kto wie co ich łączyło.

A z czego ma się cieszyć skoro w NY tak zimno, że aż czapę musiała założyć? Nie przyzwyczajona do takich “mrozów” więc i mina skwaszona:P

może jest załamana śmiercia Paula Walkera?grali w jednym filmie…i ponoc mieli romans,aż dziwie sie że nie byli parą ,dzeici byłby przynajmniej piękniejsze.:))))